Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili właśnie z dhla (kurwa jaka dhlowa saga w moim życiu xd) czy nie chce tam w wawie pracować (umowa o prace by była, zgaduje, że koło 2,2 na rękę, ale ciężko powiedzieć) i im powiedziałem, że niestety nie. A teraz uczę się rzucać smoki na de_cache, wygrywanie życia zaczeka :cool:

Odnośnik do komentarza

Dzwonili właśnie z dhla (kurwa jaka dhlowa saga w moim życiu xd) czy nie chce tam w wawie pracować (umowa o prace by była, zgaduje, że koło 2,2 na rękę, ale ciężko powiedzieć) i im powiedziałem, że niestety nie. A teraz uczę się rzucać smoki na de_cache, wygrywanie życia zaczeka :cool:

Echh szkoda, poćpałoby się i poobrażało papieża czasem...

Odnośnik do komentarza

@Pulek powód jest jak najtańsza wymówka, ale niestety nic z tym nie zrobię. Nie mogę psa porzucić, prawie 10 lat temu jednak jakiejś odpowiedzialności się podjąłem, poza tym nie mógłbym w lustro spojrzeć jakbym go oddał do schroniska, a to byłaby jedyna opcja gdybym się tam przeprowadził. Jakbym nie miał tej wymówki pewnie miałbym brązową nartę w majtach, bo to cholernie wielka rzecz byłaby jak dla mnie, samemu do nowego miasta, bez żadnych znajomości (no może jakieś forumowe bym nawiązał :keke:), bez żadnego mieszkania na oku, zero znajomości miasta... ale mimo wszystko podejrzewam, że zacisnąłbym zęby i spróbował, bo przydałoby mi się takie całkowite przetasowanie w życiu. No ale takie gdybanie. W sumie im więcej o tym myślę tym bardziej chyba chętnie szukałbym czegoś w innym mieście, ale obecnie nie mam papierów na szukanie pracy poza Łodzią. Jednak bez chociaż w miarę pewnego gruntu przeprowadzka w ciemno to słaby pomysł. Czyli w te czy wewte muszę wystartować w Łodzi, a co dalej to się zobaczy.

 

Narazie w CV wpiszę sobie, że sam sobie stworzyłem smołka na łącznik na keszu, jak to nie jest kreatywność to nie wiem co nią jest.

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że za stary jest na przeprowadzki (11 lat ma), to owczarek niemiecki, tylne łapy mu już wysiadają (pomału na szczęście), odpadałoby od chuja miejsc do mieszkania bo raz, że straszny sierściuch (długowłosy, linieje cały rok i jest od chuja jego sierści w mieszkaniu już dwa dni od odkurzania) a dwa, że cokolwiek wyżej niż 1sze piętro odpada. Oprócz tego jest agresywny w stosunku do innych psów, więc windy to też słaby pomysł. Sama podróż to byłaby mordęga (a przecież bym go samego na weekendy w wawie nie zostawiał jakbym wracał do Łodzi), a dodatkowo aklimatyzacja w nowym miejscu to ogromny stres dla zwierzęcia.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dzoniss, pedale, jaka rakieta grasz w tenisa? I jaki ma ciezar?

 

Heada. Wagi Ci nie podam w tej chwili. Cena? Coś koło 300-400 zł

 

Hehe jestem lepszy mam Wilsona :)

 

Co z tego, skoro jesteś nieskoordynowaną ruchowo pizdą?

 

Ty śmieciu.

Odnośnik do komentarza

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11800527_10153552213184759_867454195902352294_n.png?oh=fbe3ac53eda687e7863a108bcef8b9be&oe=564C762F

 

Lool, Gerrard i Lampard w ultimate teamowym MLS Team of the season :rotfl:


Dawno nie grałem, ale jak jeszcze byłem w seminarium, to lubiliśmy postrzelać w wolnym czasie od pisania magisterki :P Mam Golda IV bodajże, czyli jedno pod Tobą ;)

O, jakbyś chciał kiedyś wrócić to napisz PW albo dodaj na steam czy coś (topek1 login steamowy), bo gramy z ziomeczkami (żaden klan, chociaż może jakieś turnieje spróbujemy) właśnie tak okolo g4, jakby nam czasem brakowało jednego to mógłbyś z nami wieczorkiem pyknąć :). Generalnie najważniejsze kryterium to nie być frustratem rzucającym noobami czy kurwami na lewo i prawo jak nie idzie :kekeke:, sympatyczna atmosfera przede wszystkim. Tylko jak dawno nie grałeś byś pewnie musiał wbić mecz, żeby się ranga znowu pokazała, ale to nie problem, maczmejking nam zaniżysz :D.

Odnośnik do komentarza

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11800527_10153552213184759_867454195902352294_n.png?oh=fbe3ac53eda687e7863a108bcef8b9be&oe=564C762F

 

Lool, Gerrard i Lampard w ultimate teamowym MLS Team of the season :rotfl:

Dawno nie grałem, ale jak jeszcze byłem w seminarium, to lubiliśmy postrzelać w wolnym czasie od pisania magisterki :P Mam Golda IV bodajże, czyli jedno pod Tobą ;)

O, jakbyś chciał kiedyś wrócić to napisz PW albo dodaj na steam czy coś (topek1 login steamowy), bo gramy z ziomeczkami (żaden klan, chociaż może jakieś turnieje spróbujemy) właśnie tak okolo g4, jakby nam czasem brakowało jednego to mógłbyś z nami wieczorkiem pyknąć :). Generalnie najważniejsze kryterium to nie być frustratem rzucającym noobami czy kurwami na lewo i prawo jak nie idzie :kekeke:, sympatyczna atmosfera przede wszystkim. Tylko jak dawno nie grałeś byś pewnie musiał wbić mecz, żeby się ranga znowu pokazała, ale to nie problem, maczmejking nam zaniżysz :D.

 

Nie no, aż tak dawno to nie grałem, nadal mam rangę ;)

 

Na pewno topek1? Bo coś nie mogę Cię znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...