Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jahu skoro chcesz komentować to załóż swoje radio internetowe, w których będziesz komentował mecze, nawet takie co oglądasz w necie. W latach 2006-2008 jak miałem chujowego neta na tym opierałem swoje "oglądanie meczów". Odbiór będziesz miał słaby, ale przynajmniej poćwiczysz i coś porobisz w tym kierunku, a nie będziesz narzekał jaka to matma chujowa i tego się nie da zdać, a dziennikarstwo Ci chuja da skoro pasjonujesz się nim tylko dla samego pasjonowania się.

Odnośnik do komentarza

Jahu skoro chcesz komentować to załóż swoje radio internetowe, w których będziesz komentował mecze, nawet takie co oglądasz w necie. W latach 2006-2008 jak miałem chujowego neta na tym opierałem swoje "oglądanie meczów". Odbiór będziesz miał słaby, ale przynajmniej poćwiczysz i coś porobisz w tym kierunku, a nie będziesz narzekał jaka to matma chujowa i tego się nie da zdać, a dziennikarstwo Ci chuja da skoro pasjonujesz się nim tylko dla samego pasjonowania się.

Jakieś namiary do takich stron ;)

Odnośnik do komentarza

 

A ja znam ludzi co w wieku 30 lat wchodzili do TV

 

 

 

Jahu kochanie ty moje, do tv trzeba mieć jeszcze wygląd :) nie żebym się dopierdalał czy co, ale tak tylko mówie ;)

 

 

Uważaj, bo zaraz przyjdzie kader i dostaniesz minusika za mówienie Jahowi o jego wyglądzie :keke:

Odnośnik do komentarza

Dwa lata wisiały mi ostrzeżenia od Feanora, nikt ich przez cały ten czas nie zdjął, a tu minęły niespełna dwa tygodnie od wyboru nowej władzy i bez żadnego proszenia się mam nagle czyste konto.

Nowy MT :kutgw:

 

To na pewno z powodu błędu skryptu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...