Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

kurwa mac, wyscigi kolarskie na wioskach powinny byc zabronione w terminie 10.07-20.08 :/

jutro prawdopodobna inauguracja zniw, a te chuje zamykaja nam jedyna droge na pole gdzie mamy kosic, bo jakis kurwa durny wyscig ma sie odbyc

zeby bylo smieszniej, co rok ten wyscig jest pod koniec sierpnia, kiedy to juz nikomu nie przeszkadza, a teraz sobie wymyslili ze przeniosa - cholera wie czemu

 

argh

Zaorajcie asfalt :)

 

Mamy lepszy pomysl - wystawimy przyczepy (wszystkie jakie mamy) i zaparkujemy je przy polu, ale juz za skrzyzowaniem, od ktorego bedzie obowiazywal zakaz - wzdluz drogi. Zrobimy to rano jeszcze przed godzina jego obowiazywania. Na polu zaparkujemy tez traktor i kombajn i potem juz w godzinach zakazu kulturalnie sobie z pola wyjedziemy i bedziemy przypinac kolejne przyczepy i zwozic na pole gdy bedzie potrzeba.

Jest szansa, ze wystarczy nam przyczep zeby wykosic wszystko co mamy zanim otworza droge i bedziemy mogli je zwiezc do magazynu i oproznic.

 

Zamówiłem ekipę telewizyjną. Zarobię kasę na Twojej krzywdzie.

Odnośnik do komentarza

Se odpaliłem FMa, ale chyba nie najlepszy pomysł. Zmasakrował nas Lyon w el LM (porażka 1-7 w agregacie), a w lidze zgniotło Hibs (0-3). Ale nie wiem kto robił kalendarz, bo w momencie meczu z Hibs, my rozegraliśmy 4 mecze o stawkę w ciągu 10 dni, a oni 1...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...