Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Manchester City pod moim przywództwem zdobywa mistrzostwo, wyprzedzając Everton o 2 punkty, bijąc rekord Premiership (98 pkt.). No dawać tę ofertę z Barcelony...

 

Manchester City, Barcelona, lubisz tarzać się w błocie? ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem na rozmowie na rozwoziciela, auto firmowe (Fiat Panda z klimą :D), 7zł/h podstawy + 1zł za każdy wyjazd (koło 20 dziennie) + premie od czasu do czasu + napiwki. Dużo chętnych było, bo i po mnie włazili jacyś ludzie na rozmowe, dlatego do 2 dni mam czekać na telefon.

Chwile po tym poście zadzwonili do mnie i zaprosili na dzień próbny, pojechałem odrazu, za 7,5h pracy wyszło mi 72zł (prawie 10zł/h na rękę) z czego wiadomo, że z wyjazdami byłem trochę oszczędzany na początku (i tak 10 wyszło). Ogólnie spoko.

Odnośnik do komentarza

 

Ja wczoraj byłem na rozmowie na rozwoziciela, auto firmowe (Fiat Panda z klimą :D), 7zł/h podstawy + 1zł za każdy wyjazd (koło 20 dziennie) + premie od czasu do czasu + napiwki. Dużo chętnych było, bo i po mnie włazili jacyś ludzie na rozmowe, dlatego do 2 dni mam czekać na telefon.

Chwile po tym poście zadzwonili do mnie i zaprosili na dzień próbny, pojechałem odrazu, za 7,5h pracy wyszło mi 72zł (prawie 10zł/h na rękę) z czego wiadomo, że z wyjazdami byłem trochę oszczędzany na początku (i tak 10 wyszło). Ogólnie spoko.

 

 

co rozwozisz?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...