Skocz do zawartości

472 niedouczonych terapeutów gawędzi z Marynią o neoszopenhaueryzmie


Kuchar

W zgodzie z jakim etosem żyjesz?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No też nie rozumiem :) nie mają żadnych wartości, trochę tylko pachną. Popieram zdumionych naszymi zwyczajami Brytyjczyków, którzy uważają zbieranie grzybów za najprostszy sposób wyprawienia się na tamten świat :)

 

Zdajesz sobie sprawę, że w kuchni angielskiej jak najbardziej występują grzyby? Pierwszy z brzegu przykład - beef wellington.

Odnośnik do komentarza

Pieczarkowa jeszcze zjem. Sos pieczarkowy jeszcze zmecze, ale zeby cos z prawdziwych 'tru' grzybow jesc to jakos nie bardzo.

Chociaz u nas w domu rodzinnym nigdy nie bylo jakichs wielkich tradycji grzybiarskich. Choc to dosc ciekawe, bo bracia moich rodzicow to zapaleni grzybiarze.

Odnośnik do komentarza

 

No też nie rozumiem :) nie mają żadnych wartości, trochę tylko pachną. Popieram zdumionych naszymi zwyczajami Brytyjczyków, którzy uważają zbieranie grzybów za najprostszy sposób wyprawienia się na tamten świat :)

Zdajesz sobie sprawę, że w kuchni angielskiej jak najbardziej występują grzyby? Pierwszy z brzegu przykład - beef wellington.

Może, chodziło mi o chodzenie do lasu i zjadanie tego co się znajdzie :) Jak dla mnie są jeszcze zbyt ciężkostrawne, szkoda męczyć siebie i otoczenie :)

Odnośnik do komentarza

 

No i grzyb to grzyb nie odpowiada na moje pytanie :-k.

 

Grzyby to oddzielne królestwo więc ani roślina, ani zwierzę. Może tu znajdziesz lepszą odpowiedź. Miłej lektury ;)

 

 

Jak nie łazi, to dla mnie roślina ;)

 

Grzyby są ciężkostrawne jak się ich je dużo. A grzyby to przede wszystkim przyprawa.

Odnośnik do komentarza

Hokej, co z to Twojo praco?

Do końca tygodnia miałem mieć odpowiedź, to zgaduje, że dzisiaj dostane maila albo zadzwonią. Mam info zakulisowe, że jednemu kolesiowi od czasu mojej rozmowy już oferte dawali, ale odrzucił. Nie nastawiam się, zwłaszcza, kiedy nie byłem pierwszym wyborem.

 

O, ale za to teraz wszedłem na konto bankowe a tam Matki Boskiej Pieniężnej za maj :D. Oooo to sobie dzisiaj kupie krewetki w biedrze, raz w życiu chyba tylko jadłem a generalnie panuje opinia, że pycha :D.

 

No i grzyb to grzyb nie odpowiada na moje pytanie :-k.

 

Grzyby to oddzielne królestwo więc ani roślina, ani zwierzę. Może tu znajdziesz lepszą odpowiedź. Miłej lektury ;)

 

No ale które bardziej?

Odnośnik do komentarza

 

Hokej, co z to Twojo praco?

Do końca tygodnia miałem mieć odpowiedź, to zgaduje, że dzisiaj dostane maila albo zadzwonią. Mam info zakulisowe, że jednemu kolesiowi od czasu mojej rozmowy już oferte dawali, ale odrzucił. Nie nastawiam się, zwłaszcza, kiedy nie byłem pierwszym wyborem.

 

 

Zabezpieczali się, jak bym im upatrzony kolo odmówił.

Odnośnik do komentarza

 

Hokej, co z to Twojo praco?

Do końca tygodnia miałem mieć odpowiedź, to zgaduje, że dzisiaj dostane maila albo zadzwonią. Mam info zakulisowe, że jednemu kolesiowi od czasu mojej rozmowy już oferte dawali, ale odrzucił. Nie nastawiam się, zwłaszcza, kiedy nie byłem pierwszym wyborem.

 

O, ale za to teraz wszedłem na konto bankowe a tam Matki Boskiej Pieniężnej za maj :D. Oooo to sobie dzisiaj kupie krewetki w biedrze, raz w życiu chyba tylko jadłem a generalnie panuje opinia, że pycha :D.

 

Czosnek, pietrucha, parę przypraw, oliwa i jakieś tanie białe wino. Na patelnie i więcej nie trzeba. Bierz te, które mają na sobie najmniej lodu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...