Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A u mnie w chuj, ale co z tego, jak 90% to dubbing :(

A powiedz mi - czy to prawda, że w Barcelonie jest bardzo mało (w sensie kilka - mniej niż w Poznaniu) galerii handlowych i są one raczej poza ścisłym centrum? Bo lewactwo poznańskie takie argumenty kiedyś wysunęło przeciw budowaniu kolejnych malli u nas.

 

Wątpię, na ile znam to miasto (a ciężko je znać bardzo dobrze) to miałem okazję byc w 6 galeriach, z czego trzy można zaliczyć do centrum. Reszta w poszczególnych dzielnicach i mogę się założyć, że w każdej dzielnicy jest przynajmniej jedną. :)

 

Rozliczylem się z podatków, jeśli dobrze zrozumiałem co dostanę, to jestem srogo (pozytywnie) zaskoczony wysokoscia (chyba że bede musiał to dopłacić, to będzie dramat ;))

Odnośnik do komentarza

Dlaczego? Ja się bardzo cieszę. 25-letni reprezentant Anglii z ograniem w lidze. A zdanie kibiców United dla mnie nie znaczy wiele po tym jak strasznie większość z nich hejtowała wielkiego Darka Gibsona.

 

Poza tym CLeverley to grajek, który potrzebuje menedżera który mu ufa i w niego wierzy. Widać było jak odżył pod Sherwoodem.

Odnośnik do komentarza

 

u mnie? przerysowanie i wgniotka na blotniku. gdybym nie odbil w lewo w ostatniej chwili, to mialbym pewnie polamany zderzak.

A u tego co spowodowało wypadek?

Przerysowany bok zderzaka - po przemyciu nie bedzie prawie widac. Ale to firmowe auto (pozdro Michu) które ma 3 miesiące wiec nie było mowy o daniu w łapę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...