Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Umie ktoś zaprojektować układ dekodera liczby naturalnej binarnej 4 bitowej do postaci heksadecymalnej wyświetlanej na wyświetlaczu 7-mio segmentowym? Bo muszę zrobić :P

Oj kiedy to było :-k na kiedy ?

 

 

Tydzień.

 

Muszę mieć wejściową tablicę prawdy zrealizowanego układu, opis działania, procedurę minimalizacji z wykorzystaniem map Karnaugha i zrzuty ekranów z opisem związane z przeprowadzeniem symulacji dla przykładowej liczby wejściowej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Umie ktoś zaprojektować układ dekodera liczby naturalnej binarnej 4 bitowej do postaci heksadecymalnej wyświetlanej na wyświetlaczu 7-mio segmentowym? Bo muszę zrobić :P

 

Oj kiedy to było :-k na kiedy ?

Tydzień.

 

Muszę mieć wejściową tablicę prawdy zrealizowanego układu, opis działania, procedurę minimalizacji z wykorzystaniem map Karnaugha i zrzuty ekranów z opisem związane z przeprowadzeniem symulacji dla przykładowej liczby wejściowej.

Czyli 10101011 ma iść na dziesiętny po prostu?

Poszło, sprawdź czy czytelne :keke:

Zerknę w tygodniu, teraz nie bardzo mam do tego głowę
Odnośnik do komentarza

Kibicowsko też ciekawie. W Zambrowie podobno porządki zrobiła z Legią Jaga, a Elbląg to przydupasy Legii. Pewnie będzie ich wspierać miejscowy FC Legii.

Szczerze mówiąc to nie wiem jak tam jest dokładnie. Wydaje mi się, że za Jagą to głównie jakieś gimby są, a za Legią już tacy starci trochę. Zresztą ja na Olimpię nie chodzę, bo tam prowadzi doping grupa zambrowskich fanów albo Legii albo Jagi, różnie to bywało. Ważniejszy mecz jutro :).

Odnośnik do komentarza

 

Kibicowsko też ciekawie. W Zambrowie podobno porządki zrobiła z Legią Jaga, a Elbląg to przydupasy Legii. Pewnie będzie ich wspierać miejscowy FC Legii.

 

Szczerze mówiąc to nie wiem jak tam jest dokładnie. Wydaje mi się, że za Jagą to głównie jakieś gimby są, a za Legią już tacy starci trochę. Zresztą ja na Olimpię nie chodzę, bo tam prowadzi doping grupa zambrowskich fanów albo Legii albo Jagi, różnie to bywało. Ważniejszy mecz jutro :).
Nu mu mu nie ładnie sie tak wypinać na lokalsów
Odnośnik do komentarza

No dej spokój, wczoraj byłem na grillu u kolegi, a obok jego młodsza siostra (15/16 lat) też znajomych zaprosiła i jakoś 23, a ta łazi i ryczy, bo smycz Jagiellonii zgubiła :keke:. Jakby tam chodziło tylko o kibicowanie Olimpii to spoko, ale na pewno nie będę uczestniczył w pozdrawianiu Jagi/Legii ;). Mecz o 17, miałem nawet skoczyć po paru latach przerwy, ale się umówiłem ze znajomymi na grilla, więc se odpuszczę ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...