Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Poznań to gunwo.

 

nie no ładne miasto nawet, ładniejsze od Krakowa na pewno.

 

 

Poznań ładniejszy niż Kraków? :ke:

 

jak dla mnie tak. Kraków ma to do siebie, że ma dzielnice piekne, i ma tak brzydkie, których w Poznaniu nie znajdziesz (nawet jak się weźmie pod uwagę wszystkie Dębce i inne zadupia, Poznań ma też piekne dzielnice: Stary Łazarz, Jeżyce, czy Sołacz). Jak byłem na Płaszowie, czy w Nowej Hucie, to mi się tam absolutnie nie podobało. No i ten smog

Odnośnik do komentarza

GOP ma zajebistą komunikację (zarówno miejską jak i "cywilną"), z jednym minusem - pomiędzy 1, a 5 rano nie ma niczego, zwłaszcza z Kato.

Bullshit.

Komunikacja jest do kitu, masa starych busów ledwo ciągnących na ważnych trasach (coś jak stare 116 nie tak dawno temu w Wawie jadące na długich i popularnych liniach), za to w nocy zarówno z jak i do Kato się wydostaniesz. Może nie wszędzie i nie co kwadrans, ale nie ma z tym problemów. Gorzej jest z liniami wewnątrz Kato, gdzie między 1 a 5 jeździ Ci pięć linii na krzyż i często z Mariackiej wraca się na piechotę.

No, chyba że jak mój kumpel ze studiów dopiero na 5 roku studiów odkryjesz, że istnieją autobusy nocne, no to wtedy takie oceny będą zrozumiałe ;)

Odnośnik do komentarza

 

GOP ma zajebistą komunikację (zarówno miejską jak i "cywilną"), z jednym minusem - pomiędzy 1, a 5 rano nie ma niczego, zwłaszcza z Kato.

Bullshit.

Komunikacja jest do kitu, masa starych busów ledwo ciągnących na ważnych trasach (coś jak stare 116 nie tak dawno temu w Wawie jadące na długich i popularnych liniach), za to w nocy zarówno z jak i do Kato się wydostaniesz. Może nie wszędzie i nie co kwadrans, ale nie ma z tym problemów. Gorzej jest z liniami wewnątrz Kato, gdzie między 1 a 5 jeździ Ci pięć linii na krzyż i często z Mariackiej wraca się na piechotę.

No, chyba że jak mój kumpel ze studiów dopiero na 5 roku studiów odkryjesz, że istnieją autobusy nocne, no to wtedy takie oceny będą zrozumiałe ;)

 

 

Ciekawe gdzie masz tę "masę" busów, bo są pojedyncze linie (chociażby w samym Zabrzu chyba 4) gdzie takie coś uświadczysz. Z Kato do gdzie dokładnie? Są inne miejsca poza Mariacką ;)

 

Nie porównuje stanu autobusów i tramwajów bo tu rzeczywiście szału nie ma, ale ilość linii i możliwości dostania się do danych miejsc jest szeroka. Plus niskie ceny, a poprzez komunikację miałem też na myśli drogi i tu akurat jest bardzo dobrze.

Jakoś mnie nie ciagnie, aby zweryfikować co się tam zmieniło. Mi się na mojej wsi podoba, cisza, spokój, bezpośredni kontakt z naturą, znam praktycznie wszystkich w promieniu 5 km od domu, ekologiczne żarcie.

 

 

Nie no, to lepiej pierdolić bez weryfikacji :keke:

Odnośnik do komentarza

Akurat ta jest b.dobrze rozwiazana, trasa PST, czy trasa na Franowo mogłaby robić za wzór dla innych miast jak robic tramwaje. Jedyna wada to ceny biletów i PEKA, ale jeżeli chodzi o rozplanowanie trasy pojazdów, to jest dobrze, jak nie bardzo dobrze.

 

A co do brzydoty, na pewno się nie zgodzę, architektonicznie Poznań jest perełka secesji i tyle.

Perełka secesji :) Szczególnie Arsenał na Rynku i trzy perły Alfy na Marcinie. Poznań jest miastem okaleczonym.
Odnośnik do komentarza

Zniszczenie kamienic i postawienie trzech Alf to najwieksza urbanistyczna zbrodnia, tuż obok wybudowania zamku rodem z Minecrafta i galerii MM jako plomby wśród kamienic.


Ależ moja Marsylia będzie mocna w tym roku. Niesamowite wzmocnienia. Odrzuciłem oferty pracy z Rennes i Evian (ci dawali dwa razy tyle kasy co mam w Marsylii i grają w LM). Rozniesiemy tę ligę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Chomik, to przez to, że jesteś z Warszawy. Każdy ze stolicy to przechodził. Wiesz ile czasu minęło zanim zaakceptowaliśmy np. Reapera? Albo Jaha? Chociaż nie, z Jahem się zagalopowałem :keke:

Chyba Cię pojebało, mi jakoś nikt nie jeździ

 

Jeszcze.

 

 

Chyba Cię pojebało jeśli wziąłeś ten wpis na serio ;) Spójrz do kogo to pisałem :P

 

Może to dlatego, że jesteś ostatnią osobą na forumku, po której bym się żartu spodziewał

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Chomik, to przez to, że jesteś z Warszawy. Każdy ze stolicy to przechodził. Wiesz ile czasu minęło zanim zaakceptowaliśmy np. Reapera? Albo Jaha? Chociaż nie, z Jahem się zagalopowałem :keke:

Chyba Cię pojebało, mi jakoś nikt nie jeździ

 

Jeszcze.

 

 

Chyba Cię pojebało jeśli wziąłeś ten wpis na serio ;) Spójrz do kogo to pisałem :P

 

Może to dlatego, że jesteś ostatnią osobą na forumku, po której bym się żartu spodziewał

 

 

Widzisz jak mocno zbłądziłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...