Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszego Scorpio :).

 

BTW brss proszę Cię, nie życz już nigdy więcej udanego tygodnia, zostaw to Brachowi czy timonowi, miniony poniedziałek był zdecydowanie najbardziej pechowym dniem roku dotychczas (nie tylko moim), I lubię myśleć, że to wszystko Twoja wina. Albo imienin mojej siostry, mam nadzieję, że dopiero za rok będę miał okazję się przekonać, która z opcji.

Odnośnik do komentarza

 

 

Będzie dzisiaj jakieś granko w Helldivers czy wsiąknęliście w Wiedźmina? Bo jakby co jestem wieczorem gotowy.

ja wlasnie zainstalowalem Helldivers, ale mam dzisiaj urodziny wiec nie wiem czy dam rade wieczorem.

 

To dziś dopiero? Myślałem, że PS4 w urodziny dostawałeś. Wszystkiego dobrego raz jeszcze :).

 

Dzisiaj, dzisiaj - dostalem wczesniej bo istnialo duze niebezpieczenstwo ze sam sobie kupie to PS4 :D Dzieki wielkie :)

Odnośnik do komentarza

 

Będzie dzisiaj jakieś granko w Helldivers czy wsiąknęliście w Wiedźmina? Bo jakby co jestem wieczorem gotowy.

ja wlasnie zainstalowalem Helldivers, ale mam dzisiaj urodziny wiec nie wiem czy dam rade wieczorem.

 

W ramach prezentu urodzinowego polecam zaprowadzić demokrację w imię Super Ziemi :ninja:

Odnośnik do komentarza

 

 

Będzie dzisiaj jakieś granko w Helldivers czy wsiąknęliście w Wiedźmina? Bo jakby co jestem wieczorem gotowy.

ja wlasnie zainstalowalem Helldivers, ale mam dzisiaj urodziny wiec nie wiem czy dam rade wieczorem.

 

W ramach prezentu urodzinowego polecam zaprowadzić demokrację w imię Super Ziemi :ninja:

 

Pomyslimy wieczorem ;)

 

 

Dzieki wielkie wszystkim za zyczenia :)

Odnośnik do komentarza
BTW brss proszę Cię, nie życz już nigdy więcej udanego tygodnia, zostaw to Brachowi czy timonowi, miniony poniedziałek był zdecydowanie najbardziej pechowym dniem roku dotychczas (nie tylko moim), I lubię myśleć, że to wszystko Twoja wina. Albo imienin mojej siostry, mam nadzieję, że dopiero za rok będę miał okazję się przekonać, która z opcji.

 

:glaszcze:

Odnośnik do komentarza

Inne dni już normalnie w miarę. Bajdełej to w poniedziałek też np. dostałem 5 z zaliczenia modułu, gdybym go nie zaliczał tego poniedziałku to bym tego dnia nie jechał na uczelnie, ale tak sobie postanowiłem, że będę miał już z głowy hehe. Już lepiej by wyszło jakbym wziął warunek :kekeke:.

Odnośnik do komentarza

Najlepszego Scorpio :).

 

BTW brss proszę Cię, nie życz już nigdy więcej udanego tygodnia, zostaw to Brachowi czy timonowi, miniony poniedziałek był zdecydowanie najbardziej pechowym dniem roku dotychczas (nie tylko moim), I lubię myśleć, że to wszystko Twoja wina. Albo imienin mojej siostry, mam nadzieję, że dopiero za rok będę miał okazję się przekonać, która z opcji.

A dla mnie jeden z najlepszych tygodni w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...