Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ej dobra nie wierzę w tego Fm-a kompletnie. Przejebałem w pierwszej kolejce z Romą 0:4, Barca wygrała 4:0 z Dinamem. Dinamo wygrało teraz 1:0 z Romą, a w Poznaniu stało się coś takiego http://i.imgur.com/xaPqbSx.jpg

 

Jak to jest kurwa możliwe? :DDD

No jakbyś oglądał mecz to byś wiedział jak to jest możliwe. To tylko gra mimo wszystko - Barca pewnie wyszła jakoś megaofensywnie i Twoi zawodnicy wykorzystali miejsce, które im zostawiali. Mówiłem, że często z najmocniejszymi (o ile nie nazywają się Celtic - chociaż jak Deila wymyślił jakieś 3-1-3-2-1 to ich zgwałciliśmy) gra się najłatwiej.

 

No właśnie tu zagrałem inaczej niż z Romą. W Rzymie wyszedłem taktyką defensywną nastawioną na kontry, a z Barceloną tą standardową, którą walczę w polskim bagnie :kekeke:.

Odnośnik do komentarza

GKS Tychy 0-9 Legia :kekeke:


To raczy brak w dyscyplinie, skoro se podchodzą jakieś randomy, a nie wyznaczeni przez Pana Trenera ;)

 

Co racja to racja, jednego w ogóle nie ma na liście do strzelania karnego (może dlatego udało mu się trafić dopiero z dobitki), a drugi miał przed sobą jednego zawodnika ;)

Odnośnik do komentarza

To raczy brak w dyscyplinie, skoro se podchodzą jakieś randomy, a nie wyznaczeni przez Pana Trenera ;)

 

Czy ja wiem, ja mam zazwyczaj minimum trzech wyznaczonych (chyba, że są jakieś kmioty w karnych), ale przykładowo Milik, Schone i Andersen byli na boisku, ale mający dwie bramki Kishna podszedł do karnego ;) a dyscyplina raczej jest.

Odnośnik do komentarza

Lucas - najdłuższa seria meczów bez porażki to 33, a najwięcej zwycięstw pod rząd to 21. Nie idę tutaj na rekordy, jak przegrywają coś w lidzę, to niech przegrywają, ligę i tak wygrają, a wolę odpoczywać podstwowych grajków :)

 

EDYTA:

To 33 to nie mój rekord, to jest rekord z 2001 roku :lol::rotfl:

Odnośnik do komentarza

 

To raczy brak w dyscyplinie, skoro se podchodzą jakieś randomy, a nie wyznaczeni przez Pana Trenera ;)

 

Czy ja wiem, ja mam zazwyczaj minimum trzech wyznaczonych (chyba, że są jakieś kmioty w karnych), ale przykładowo Milik, Schone i Andersen byli na boisku, ale mający dwie bramki Kishna podszedł do karnego ;) a dyscyplina raczej jest.

 

Zawsze dają strzelać typowi, który ma dwie bramki. Zjebane to jest, ale co poradzić.

Odnośnik do komentarza

 

 

To raczy brak w dyscyplinie, skoro se podchodzą jakieś randomy, a nie wyznaczeni przez Pana Trenera ;)

 

Czy ja wiem, ja mam zazwyczaj minimum trzech wyznaczonych (chyba, że są jakieś kmioty w karnych), ale przykładowo Milik, Schone i Andersen byli na boisku, ale mający dwie bramki Kishna podszedł do karnego ;) a dyscyplina raczej jest.

 

Zawsze dają strzelać typowi, który ma dwie bramki. Zjebane to jest, ale co poradzić.

 

 

W sumie dla mnie to spoko. Niech se ma hattricka. Aczkolwiek może być ryzykowne, wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, dawno tu nie byłem :P Zapytam, co sądzicie o takim źródle FMa? http://allegro.pl/football-manager-2015-fm2015-pl-steam-okazja-tanio-i5092639036.htmlNiby koleś ma mase pozytywów, ale jednak za tą cenę, że tak powiem nie może to działać :P Pamiętam, że ktoś na forum już o to pytał, ale weź się doszukaj teraz.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, dawno tu nie byłem :P Zapytam, co sądzicie o takim źródle FMa? http://allegro.pl/football-manager-2015-fm2015-pl-steam-okazja-tanio-i5092639036.htmlNiby koleś ma mase pozytywów, ale jednak za tą cenę, że tak powiem nie może to działać :P Pamiętam, że ktoś na forum już o to pytał, ale weź się doszukaj teraz.

Wczoraj tu kupiłem, działa :kekeke:. Nie wiem na jak długo, ale na razie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...