Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem, że wczoraj sobie nie wyobraziliście tego gola :keke:

 

Siostra poszła do przychodni po swoją kartę leczenia, bo musiała w niej sprawdzić kiedy i ile czasu brała jakiś tam antybiotyk. Nie mogli jej pokazać, może umówić się na wizytę do lekarki i poczekać albo złożyć podanie do pani dyrektor placówki o wydanie karty. Tylko dyrektor obecnie nie ma :D NFZ!


Haha 1/4 z Włochami, 6 minuta czerwo dla nich, prowadzę 1:0, ale potem pada wyrównanie. FT 1:1, dogrywka bez zmian, wygrywam 5:4 po karnych... Ameryka w półfinale MŚ :rotfl:

 

Oddałbym to za mistrza Szkocji :P

Odnośnik do komentarza

 

Ale Carvajal zajebistą asystę wczoraj zaliczył :o

 

Co w niej było takiego zajebistego? Asysta jak asysta.

 

 

Przyjęcie piłki na pełnym biegu z wypuszczeniem na 15 m do przodu, pomimo tego, że zawodnik był 5 m przed nim - zajebistość! No i później jeszcze świetnie sobie wypracował pozycję i wbiegł w pole karne, a dogranie idealne, Ronaldo musiał tylko głowę przyłożyć :)

Wrzucę na twittera żeby FM-owi eksperci kuknęli :D

Link pliz :)

Odnośnik do komentarza

1-2 w plecy w Holandii. Za odważnie trochę wyszliśmy i Ajax nas zniszczył w pierwszych 20 minutach. Później było dużo lepiej, ale nie wiem po co cokolwiek zmieniałem skoro zmiany w FM nie działają :D


 

Wrzucę na twittera żeby FM-owi eksperci kuknęli :D

Link pliz :)

Link do czego?


Parówa McAllister zaraz pewnie poleci z Dundee Utd, bo mają 8 punktów po 8 kolejkach. Jak odszedł z Hamilton to Accies zajęli 3 miejsce w lidze. Taki z niego kurwa mendżer roku :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...