Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hawkeye, próbowałeś kiedyś znacznie zmieniać pozycje piłkarzom? Mam Lahma w środku pomocy, ale chciałbym zrobić z niego prawego obrońcę (średni Piszczek), wtedy do środka wskoczyłby Goetze.

Jak będzie miał poniżej chemistrii 7 to jest to raczej zły pomysł.

 

 

Nie mam michu nawet w co z wami zagrać, kupował specjalnie nie będę :P.

A co masz w byblotece?

 

Gry z ps plusa od października i fifę :keke:. Nie no jeszcze nie sprzedaję, pomyślę trochę o tym, ale prawda jest taka, że czasu za wiele na granie nie mam, jak go mam to gram najczęściej na pececie, a jak gram już na konsoli to w zasadzie tylko w fifę, stosunkowo krótkie TLOU przechodziłem chyba z miesiąc albo lepiej (tylko Beyond zrobiłem za dwoma podejściami po 5 i 6h). Fajny gadżet, ale troche drogi, hajs ze sprzedaży + ze stażu mógłbym przeznaczyć na dokończenie prawka i jakieś auto. Albo jakąś zajebistą kartę graficzną :-k.

 

Hawkeye, próbowałeś kiedyś znacznie zmieniać pozycje piłkarzom? Mam Lahma w środku pomocy, ale chciałbym zrobić z niego prawego obrońcę (średni Piszczek), wtedy do środka wskoczyłby Goetze.

Oj, właśnie doczytałem, że nie da rady tego zrobić chyba.

 

Da radę, ale tylko z niektórych na niektóre, np śpd na śo nie nauczysz, ale na śo będzie miał 7chem a to jest zdaniem wielu gra warta świeczki.

Odnośnik do komentarza

Jakbym miał prawko i auto to bym się nie pierdolił, tylko w sam środek remontów się ładował. Piłsudskiego, Śmigłego-Rydza, te klimaty. Bonusowo jak na uczelnie albo z uczelni Rondo Solidarności. Skrzyżowanie, o którym piszesz, jest prawdziwym testem dla kierowców. Wielu się na nim wjebało, tym samym oblali. Mądre miasto chce mieć mądrych obywateli.

Odnośnik do komentarza

Niee rewolucji nie miałbym się po co zapuszczać, ale Źródłową włączyć się do ruchu jak jest większy niż średni ruch na drogach to też wymaga elastyczności i umiejętność szacowania na styk zagrożenia ze strony nadjeżdżającego z lewej strony samochodu. No ale lepiej autem niż tramwajem, raz, że wygodniej a dwa, że mimo wszystko szybciej. O milisekundy pewnie, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...