Skocz do zawartości

Marynia wydaje 465 zł na schabowego z duralexu i nie robi to na niej wrażenia


Kuchar

Jak lubisz jeść swojego schabowego?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak smigler pisał, IN FORM. No ja bym Ci go i za darmo oddał, ale nie mozna go sprzedać za mniej niż 100k.

Mogę jutro rano tę jebaną paczkę otworzyć? Czy znika po 24?

 

Nie chce mi się już wstawać z wyra żeby odpalić konsolę XD

Zainstaluj sobie na iOS albo Androida FUT Companion. Paczkę otworzysz.

Odnośnik do komentarza

Głównie tak :D. Poza tym wszystko zaliczam względnie lajtowo, mam jakieś tam poczucie, że coś robię, ludzie spoko... niczego nie żałuję jak edith piah #chryzantemyzłociste

to jest bardzo zgubne. poza tym do wyboru masz: teraz wziąć minimalną i piąć się powoli do góry albo dostać minimalną za 2-3 lata i dopiero wtedy zacząć piąć się do góry. twój wybór.
Odnośnik do komentarza

Tak jak smigler pisał, IN FORM. No ja bym Ci go i za darmo oddał, ale nie mozna go sprzedać za mniej niż 100k.

Mogę jutro rano tę jebaną paczkę otworzyć? Czy znika po 24?

 

Nie chce mi się już wstawać z wyra żeby odpalić konsolę XD

Zainstaluj sobie na iOS albo Androida FUT Companion. Paczkę otworzysz.

 

Ta, na razie to mogę sobie otworzyć co najwyżej aplikację ze Snejkiem bo mam jakąś starą Nokię :D

Odnośnik do komentarza

No wiem wiem, pisałem wcześniej przecież, że jak zacznę później to będzie tylko gorzej. Tak se trochę marudzę, ale w sumie naprawdę cieszę się, że spróbowałem tego stażu. Fasol, ja na magisterce teraz jestem, jak zaliczę ten semestr zostanie mi praca do napisania i ostatni rok.

Odnośnik do komentarza

 

Tak jak smigler pisał, IN FORM. No ja bym Ci go i za darmo oddał, ale nie mozna go sprzedać za mniej niż 100k.

Mogę jutro rano tę jebaną paczkę otworzyć? Czy znika po 24?

 

Nie chce mi się już wstawać z wyra żeby odpalić konsolę XD

Zainstaluj sobie na iOS albo Androida FUT Companion. Paczkę otworzysz.

 

Ta, na razie to mogę sobie otworzyć co najwyżej aplikację ze Snejkiem bo mam jakąś starą Nokię :D

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-apptu tez mozna

Odnośnik do komentarza

Jeżeli sprawy się potoczą tak, że mnie zatrudnią, to najpewniej tak właśnie zrobię, nie lubię zostawiać rzeczy niedokończonych. Ewentualnie, tak jak pisałem, indywidualny tok studiów lub rok urlopu dziekańskiego.

Rok urlopu, żeby wrócić na rok studiów? Oszczędź sobie tego, stary. Zrób to jednym ciągiem i przestań się mazać. :D

Odnośnik do komentarza

Czemu nie? Wtedy mogę mieć odłożonego trochę hajsu by pójść bez większego bólu dupy na zaoczne, może się okazać, ze wcale nie muszę kończyć, może się okazać, że z jakiegoś powodu będę bezrobotny... rok dziekanki mnie nic nie kosztuje, więc jakaś to opcja zawsze jest.

Odnośnik do komentarza

Skoro i tak "za hajs matki baluj" to zarabiaj sobie, żeby dojebać te studia zaocznie i mając mgr w kieszeni będziesz miał już 2 lata doświadczenia na rynku w największej firmie kurierskiej na świecie i będziesz mógł zarabiać 3x tyle co Ci dadzą teraz. Lecisz bracie, prawdziwe życie nie jest złe, mnie osobiście wkurwiała szkoła i nauka ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...