Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja mam problem z bounty houtnig.

 

Atakuje kogoś to nie mogę trafić a on trafia bez problemu. Mam gimballed multicanon, mam jeszcze pylony rakietowe, ale są puste (kasy brakło).

 

Też powróciłem po krótkiej przerwie.

 

@Meler, ty jesteś CMDR. N. ??

Odnośnik do komentarza

Mam za sobą pierwszy lot. Zapomniałem, jak się wyjmuje broń i strzela, więc po interdykcji (bo oczywiście ktoś mńie musiał przechwycić) przez minutę mapowałem sobie pada :lol: Pirat był tak cienki, że w międzyczasie zwiózł mnie tylko do 50 procent ;)

Odnośnik do komentarza

Jak zestrzelisz Pilota X bez przeskanowania, to dostajesz nagrodę tylko z systemu, w którym to zrobiłeś. Po przeskanowaniu może się okazać, że jest poszukiwany w kilku co znacznie zwiększa sumę skasowanych nagród.

Btw, polecam w miarę częste odbieranie nagród, bo w przypadku gdy zostaniemy zestrzeleni WSZYSTKIE nieodebrane nagrody przepadają.

Odnośnik do komentarza

No zacząłem znów walczyć. Zacząłem praktycznie od zera, kupiłem dwa beam lasery i latam koło nav beacona i trzepie kasę. Oczywiście w drodze do spieniężenia dostałem wpierdol, i połowa zarobku z dnia poszła z dymem, ale do przeżycia. Dziś myślę, że wyjdę ze 200k na koncie. Zbieram na sprzęt kopalniany, chcę się pobawić w to :)

Odnośnik do komentarza

No zacząłem znów walczyć. Zacząłem praktycznie od zera, kupiłem dwa beam lasery i latam koło nav beacona i trzepie kasę. Oczywiście w drodze do spieniężenia dostałem wpierdol, i połowa zarobku z dnia poszła z dymem, ale do przeżycia. Dziś myślę, że wyjdę ze 200k na koncie. Zbieram na sprzęt kopalniany, chcę się pobawić w to :)

Czyli co jest lepsza beam laser czy canonny ?

 

Ja na razie ulepszam eagla. Mam ulepszony pancerz i mocniejszy reaktor

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...