Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale mamy tutaj życie, a większość organizmów nie lubi tak wysokiego ciśnienie.

Jeśli przyjmiemy, że jedna atmosfera to mniej więcej 0,1 megapaskali, a na dnie Rowu Mariańskiego jest mniej więcej 100 megapaskali, to znaczy, że jest tam coś koło tysiąca atmosfer. A z tego co czytałem, jest tam mikrożycie :)
Odnośnik do komentarza

Operacja Osa, log 8.01Dotarłem! System, który uznałem za docelowy nazywa się California Sector BA-A E6 :) Mgławica w środku w ogóle nie jest efektowna, ot trochę jaśniejsze kosmiczne tło i rzadkie plamy czerwieni, najlepsze chwile przeżyłem tuż przed wlotem w ten cały gaz, gdy Kalifornia prezentowała się mi w pełnej krasie :) Za to znalazłem życie: na planecie z zabójczymi 700 atmosferami żyje sobie coś opartego na węglu i amoniaku :) Teraz już tylko powrót...522 ly od WASP-12999 ly od Bolg

Czy Tobie nie skończyło się paliwo w poprzedniej misji ?

Odnośnik do komentarza

 

Kończyło się, ale minąłem w końcu karły i doleciałem do tankowalnej gwiazdy :)

One sa jakoś wybitnie widoczne, bo zdaje się z tego co pisałeś że łatwo się jebnąć?

 

Można na mapie galaktyki podejrzeć, jakiego typu są gwiazdy w pobliżu. Generalnie niedobre są te z literami STYL (akronim podejrzany na forum elite :) ). Tyle, że... zazwyczaj nie chce mi się skakać do mapy galaktyki przed skokiem :) Oczywiście, gdy zaczęły się kłopoty, to zacząłem ją studiować bardzo uważnie w poszukiwaniu ratunku :)
Odnośnik do komentarza

Eksploracyjnym! :) Fajne, na razie monotonia mnie nie zabiła, chcę uzbierać na dużo większy ASP Explorer, którym będę mógł robić dużo większe skoki. Więc jak wrócę, to znowu trochę handlu i łowienia głów, by zarobić na to cudo :)

Jak wyglada temat trzymania kredytów ? Wozisz je ze sobą zawsze czy są w banku i nie można ich stracić / nie mogą zostać zrabowane ?

Rozumiem ze ładownie można dzielić pomiędzy ładunek a paliwo ?

Odnośnik do komentarza

Kredyty masz zawsze ze sobą i nie możesz ich stracić.

Cały statek podzielony jest na sloty, w które wkładasz różne moduły, w tym paliwo, ładunek itp.

 

 

Co do miksu górnika i eksploratora: to może wypalić w duuużych statkach. W mojej małej Cobrze nie mam miejsca dodatkowego na rafinerię i cargo, wszystko zapełnione jest przez skanery itp.

Odnośnik do komentarza

A bycie górnikiem i eksploratorem nie ma przypadkiem sensu? Mała szansa na spotkanie z piratami, duży wybór systemów i dobre rudy?

No i mała szansa na sprzedanie urobku ;) Poza tym "górnikowałem" przez ładne parę godzin i na radarze zawsze widziałem inne jednostki - najczęściej była to młócka między miejscową ochroną a piratami.

Odnośnik do komentarza

 

A bycie górnikiem i eksploratorem nie ma przypadkiem sensu? Mała szansa na spotkanie z piratami, duży wybór systemów i dobre rudy?

No i mała szansa na sprzedanie urobku ;) Poza tym "górnikowałem" przez ładne parę godzin i na radarze zawsze widziałem inne jednostki - najczęściej była to młócka między miejscową ochroną a piratami.

 

W Resource Sites jest po prostu masakra :) Dwa razy polowałem tam na piratów i to była akcja non stop, nie do końca na moje nerwy :) W dodatku jeszcze unikanie meteoroidów...
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...