Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A bycie górnikiem i eksploratorem nie ma przypadkiem sensu? Mała szansa na spotkanie z piratami, duży wybór systemów i dobre rudy?

No i mała szansa na sprzedanie urobku ;) Poza tym "górnikowałem" przez ładne parę godzin i na radarze zawsze widziałem inne jednostki - najczęściej była to młócka między miejscową ochroną a piratami.
W Resource Sites jest po prostu masakra :) Dwa razy polowałem tam na piratów i to była akcja non stop, nie do końca na moje nerwy :) W dodatku jeszcze unikanie meteoroidów...
Chyba, że masz Anacondę to wtedy raczej nie obchodzą Cię piraci.
Odnośnik do komentarza

Operacja Osa, log 10.01

Powrót jest zdecydowanie nudniejszy od poprzedniego etapu :) Wygląda na to, że Kalifornia jest popularnym celem wycieczek, bo po przebyciu 300 lat świetlnych znalazłem tylko jedną planetę, która BYĆ MOŻE nie została jeszcze przez nikogo odkryta :) Za metę wyznaczyłem sobie niezależną stację Nourse Orbital, na której podobno Universal Cartographic daje więcej kasy za mapy :) Obecnie znajduję się w SYNUEFAI FR-P C8-6, 690 lat świetlnych od celu...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zbieram kasę na wyprawę do środka galaktyki :) No ale niestety miszcz Meler nie umie tak szybko zarabiać jak koledzy. Polowanie przez godzine na bounty dało 25k. W taki tempie do nowego roku nie nazbieram na fajny statek z osprzętem :) Jakieś porady dla nooba?

Odnośnik do komentarza

W godzinę co najmniej 100k powinno być. Jeśli polujesz wokół Nav Beacona, to pamiętaj, że goście pojawiają się czasem daleko od niego. Wypatruj blasku broni laserowej i wtedy pruj w tamtą stronę. Kill Warranty Scanner mam nadzieję masz. Ale jeszcze więcej ludzi z wanted jest wokół RSS, tam to ciągle takowi nachodzą pod lufę...

Odnośnik do komentarza

Operacja Osa, log 11.01

Ekspedycja zakończona! Pół godziny temu zadokowałem w Nourse Orbital, system Lambda Andromedae. 2500 lat świetlnych, 324 ciał niebieskich uznanych za odkryte przeze mnie, 2106000 kredytów zarobku, jestem z siebie dumny :) Teraz muszę odrobinę odetchnąć... :)

 

 

 

16500434159_8f2b7955ca_b.jpgScreenshot_0243 by Tulkaion, on Flickr

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Respect ziom, respect.

 

Ja doszedlem do 80k w kredytach, jeszcze tylko milion hehe i bede mial na swoja wyprawe. Chyba ze poskautuje okolice nieco blizsza w Sidewinderze, ostatnio chyba z 15k zarobilem za odkyrcia. Jak ustrzele jakiegos kolesia to jak ma wiecej niz 8k bounty to jest swieto.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj w końcu ogarnąłem temat wydobycia "na bogato". W okolicznym systemie namierzyłem stację z laserem górniczym, rafinerią na 4 sloty i już miałem się zabierać za trzepanie poważnej kasy (liczę na minimum 200k od wyprawy) gdy dostałem od Floty Federacji (od wydziału Tajnych Operacji :)) szansę na wykazanie się i awans. Niestety po wykonaniu misji (odstrzelenie trzech piratów) gra mi policzyła zasługi na odwrót (tak mi się już zdarzało niestety :() i z awansu nici, a szkoda, bo już bym był Chief Petty Officer (5. ranga)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Addera, wyposażyłem go w sprzęt do wydobycia i mi się to znudziło na pierwszej wyprawie. Myślałem, że w tych słynnych pristine to odłamki platyny same wpadają do cargo ;) a tu żmudne szukanie i tylko jedna tona złota, reszta jakiś szrot - w sumie za wszystko dostałem niecałe 40k. Jedyny plus od zabawy w mniej zasobnych obszarach, to fakt, że idzie to szybciej bo większość wydłubanych odłamków jest złożona w minimum 50% z wartościowych metali.

 

Edyta: za to dzisiaj "odpaliła" misja z awansem i jestem już niezłą szyszunią w Federacji ;)

Odnośnik do komentarza

Drobne post scriptum do Operacji Osa: obrazki z końcowej części podróży. Zwracam uwagę na kuriozalny układ, w którym jedna gwiazda krąży wraz z planetami wokół drugiej, a trzecia stoi sobie z boku i obserwuje :)

 

 

16717956771_2500d637f5_c.jpgScreenshot_0226 by Tulkaion, on Flickr

 

16533098239_3e0f56a5a1_c.jpgScreenshot_0229 by Tulkaion, on Flickr

 

16717949061_0592d83023_c.jpgScreenshot_0231 by Tulkaion, on Flickr

 

16693311026_4955c900cb_c.jpgScreenshot_0236 by Tulkaion, on Flickr

 

16717941011_85c4263b67_c.jpgScreenshot_0223 by Tulkaion, on Flickr

 

16693304946_346e825764_c.jpgScreenshot_0225 by Tulkaion, on Flickr

 

 

BTW: w następnym patchu do którego bety mam już dostęp można już robić screeny spoza statku!!

Odnośnik do komentarza

Patch 1.2 przyniósł duuże zmiany. Piraci w skrzydłach mnie przerażają :) Poza tym, bounty hunting w ogóle zaczął być jakiś niebezpieczny, wyskoczyłem właśnie jak zwykle do dwóch poszukiwanych ASP... a ci prawie mnie sklepali, strzelili jakimś wypaśnym laserem i nie miałem już osłon :D I jeszcze jedno: DLACZEGO NIE DODALI TEJ ZEWNĘTRZNEJ KAMERY GDY LECIAŁEM DO WASP-12?!?!

 

BTW: zwróćcie uwagę, kogo niedawno ubiłem :)

 

 

 

16169417803_377643c128_b.jpgScreenshot_0258 by Tulkaion, on Flickr

 

16601989850_61f7fdcb5f_b.jpgScreenshot_0254 by Tulkaion, on Flickr

 

16169414593_5476363ebb_b.jpgScreenshot_0252 by Tulkaion, on Flickr

 

 

 

...aż mi głupio pamiętając o ostatnim wypadku...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...