Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężkie jest życie akolity. Prowadzenie jakiekolwiek działalności wiąże się z szybkimi atakami, szczególnie w systemach anarchistycznych. Więcej na tym straciłem niż zyskałem (jednorazowo 117k), dlatego też porzuciłem Zacharego i jestem wolnym strzelcem.

 

Obecnie odkuwam się w Kremainn (Anarchy). Zamontowałem lepsze tarcze i mocniejszy shield booster. Zbieram na pancerz za 128k albo kupię Vipera Mk. IV i go ulepszę.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno. Dostałem mandat od rządzącej na stacji frakcji... tyle, że oni nie rządzą nigdzie indziej :) W pobliskiej stacji orbitalnej nie mogę zapłacić tych sześciu stów i boję się trochę, że teraz na każdym nav beaconie będą się na mnie rzucać stróże prawa :/ Co robić :)

Odnośnik do komentarza

Już wiem, to nie była baza tylko ten settlement, kolonia. No trudno :)

 

A ja biję się z myślami, czy dalej zbierać na Explorera, czy może jednak juz teraz ruszyć Cobrą w Nieznane :) Mam 3800000 kredytów, muszę mieć drugie tyle, by skomponować sensowny asp lub diamondback... No zastanawiam się :)

Odnośnik do komentarza

Po 44 skokach jestem już prawie w Worku Węgla. Jutro myślę że uda się polatać po nim i zacząć drogę powrotną - liczę, że po spieniężeniu odkryć zarobię dość na Advanced Discovery Scanner i porządne wyposażenie żeby zacząć jakąś poważną podróż :)

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem jednak, że nie chce mi się czekać. Dozbroiłem Cobrę (lepsza elektrownia, hangar z dwoma łazikami no i najważniejsze: advanced scanner) i rozpocząłem drugą w moim życiu wyprawę odkrywczą. Cel: mgławica Trąba Słonia, ponad 2000 lat świetlnych ode mnie. Ahoj, przygodo ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...