Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Na moje oko wypadki w mieście to głównie nieumiejętna jazda po skrzyżowaniach/rondach, brak znania zasad pierwszeństwa, a poza miastem to właśnie problem prędkości... ale za niskiej, bo wypadki tworzą ci co wyprzedzają, a wyprzedzają, bo ktoś jedzie za wolno. Jakby każda trasa miała dwa pasy w jedną stronę to pewnie byłoby tego mniej.

Tak zwłaszcza ci, którzy na wojewódzkiej wyprzedzają mnie, gdy ja jadę około 100 km/h

 

100 km/h to duzo? bo nie lapie.

 

o 10 za dużo jadę już ja, na jednopasmówce. na drodze wąskiej jak cholera. Niech jakis przypadkowy rowerzysta się znajdzie przede mną, a z drugiej strony jedzie tir. Facet ma albo do wyboru pierdolnąć w TIR-a albo w rower.

 

Rowerem to można sobie pojeździć po lesie, albo po ścieżkach rowerowych. Tego typu zawalidrogi powinny być usuwane, a prowadzacy rowery na drogach miedzymiastowych karani surowymi mandatami za stwarzanie zagrozenia na drodze.

Odnośnik do komentarza

tak, nawet czasami mniej, bo może jakiś durny pieszy mi wyskoczy. No chyba że są znaki umożliwiające na więcej.

A co do kierowców TIR-ów, często jeżdżą cholernie niebezpiecznie. Ostatnio jechałem Rometem, a on wyprzedza mnie na przejeżdzie kolejowym, z pręskością około 70 km/h (ja jechałem 30 km/h, bo na torach strasznie podskakuje motorower)

 

No jak jezdizsz 30 na godzine to czego kurwa sie dziwisz? Sam bym Cie rozjechal.

Odnośnik do komentarza

Są momenty, że człowiek uwielbia Biedronkę - podwójny Mars po 1.19* :serce:

 

* - na półce co prawda podają 1.49 (co i tak jest kozacką ceną), ale na kasę mają wprowadzoną niższą cenę ;)

 

Bądź zdziwiony, że ludzie zarabiają tak mało nawet w Warszawie. Ciesz się, że baton potaniał o kilkadziesiąt groszy ;)

Odnośnik do komentarza

Rowerem to można sobie pojeździć po lesie, albo po ścieżkach rowerowych. Tego typu zawalidrogi powinny być usuwane, a prowadzacy rowery na drogach miedzymiastowych karani surowymi mandatami za stwarzanie zagrozenia na drodze.

 

 

Póki co prawo daje (w większości przypadków) takie samo prawo użytkowania drogi rowerzyście, jak i kierowcy. :terefere:

Odnośnik do komentarza

O, to ja przez takiego Keitha ostatnio mandat dostałem :keke: Wlokłem się za kolesiem, który jechał 30km/h, nie było szans wyprzedzenia, nie było śniegu, deszczu, nic (SZU, od spacerowej do arkońskiego, wiesz gdzie), dopiero po jakimś czasie jest bus pas to skorzystałem z niego tylko na manewr wyprzedzenia i... akurat stali z lizakiem :/

Odnośnik do komentarza

 

Okej koniec tego dobrego

 

http://www.futhead.com/15/squads/21068180/

Ja bym dał Ibarbo Romowego przerobionego z RW na RB na prawą obronę no i CAM obowiązkowo Musa, przecież ten Sneijder ma tylko 75 tempo :roll:. W ogóle gdzie kupujesz coinsy? I na jaką platformę?

 

Liczę na Sneijdera, jego podania i strzały z dystansu, a Ibarbo ma tylko 39 DEF, więc no nie wiem, najpierw spróbuję tak.

A coinsy kupuję na allegro na ps4

Odnośnik do komentarza

 

Są momenty, że człowiek uwielbia Biedronkę - podwójny Mars po 1.19* :serce:

 

* - na półce co prawda podają 1.49 (co i tak jest kozacką ceną), ale na kasę mają wprowadzoną niższą cenę ;)

 

Bądź zdziwiony, że ludzie zarabiają tak mało nawet w Warszawie. Ciesz się, że baton potaniał o kilkadziesiąt groszy ;)

 

 

Mam k***a płakać, że jest promocja na mój ulubiony baton? :P I nie kilkadziesiąt groszy, a złotówka :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Okej koniec tego dobrego

 

http://www.futhead.com/15/squads/21068180/

Ja bym dał Ibarbo Romowego przerobionego z RW na RB na prawą obronę no i CAM obowiązkowo Musa, przecież ten Sneijder ma tylko 75 tempo :roll:. W ogóle gdzie kupujesz coinsy? I na jaką platformę?

 

Liczę na Sneijdera, jego podania i strzały z dystansu, a Ibarbo ma tylko 39 DEF, więc no nie wiem, najpierw spróbuję tak.

A coinsy kupuję na allegro na ps4

 

Nie no przecież beczuniowałem. A te monety to widzę 4 złote za 100 tysięcy, lol, przecież to wychodzi chyba kilkadziesiąt razy taniej niż od EA. Niby się zarzekają, że będą banować, ale chyba tylko jedna taka akcja większa była, to sporo jutuberów od tego czasu zasłania na swoich kanałach miejsce z ilością monet (na reddicie tak pisali) :lol:.

Odnośnik do komentarza

 

Rowerem to można sobie pojeździć po lesie, albo po ścieżkach rowerowych. Tego typu zawalidrogi powinny być usuwane, a prowadzacy rowery na drogach miedzymiastowych karani surowymi mandatami za stwarzanie zagrozenia na drodze.

 

 

Póki co prawo daje (w większości przypadków) takie samo prawo użytkowania drogi rowerzyście, jak i kierowcy. :terefere:

 

Owszem, natomiast taki rowerzysta rozpierdalajacy plynnosc ruchu (bo nie moze jechac z normalna predkoscia samochodu) jest zagrozeniem. Tak samo jak powinno sie sciagac z drogi furmanki, tak samo i rowerzystow.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...