Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

jak przekroczysz predkosc o do 10 km/h, to nikt ci mandatu nie da, wiec troche to glupotki.

 

Zobaczymy jak długo: http://superauto24.se.pl/prawo/rzad-chce-zniesc-tolerancje-10-kmh-dla-kierowcow-przekraczajacych-predkosc_403835.html

Odnośnik do komentarza

W Norwegii są takie same limity prędkości jak u nas i wszyscy jeżdżą te 50km/h, bo mandaty liczy się w tysiącach złotych, co nawet dla Norwegów jest dużo.


Aż sprawdziłem - w Norwegii w ciągu roku na drogach ginie ok. 200 osób. W Polsce ok. 3 500 osób. U nich mieszka 5 milionów osób, u nas 38, więc ratio 0,13. W wypadkach to ratio to 0,057, więc dwa razy niższe mają.


Z drugiej strony jeszcze powinienem wziąć pod uwagę takie czynniki jak: liczba samochodów, gęstość ruchu drogowego (jednak Polska jest dużo bardziej tranzytowym krajem niż Norwegia, która jest prawie cała otoczona wodą, więc nie ma gdzie przez nią przejechać) itp.

Odnośnik do komentarza

Szwajcaria sprytnie wprowadziła zależność kwoty mandatu od zarobków, więc czasami idą one w setki tysięcy franków. Dobre rozwiązanie, bo na przykładzie Polski, gościu który kupuje auto za 500 tysięcy złotych, miesięcznie tankuje je za parę tysięcy, składkę OC+Auto Casco kolejne parę tysiaków, dostaje mandat, z którego śmieje się pod nosem.

Odnośnik do komentarza

Kolega widzę analityczne ciągoty ma niczym ja :keke:

 

Najbardziej lubię tę część swojej roboty, kiedy odpalam excela i wyciągam wnioski :keke: kilkugigabajtowe raporty sprzedaży z 2 lat w Nexto były cudne <3 tylko mój komp je ledwo ciągnął, gdy włączałem plik to mogłem iść zjeść lunch :keke:

Odnośnik do komentarza

Szwajcaria sprytnie wprowadziła zależność kwoty mandatu od zarobków, więc czasami idą one w setki tysięcy franków. Dobre rozwiązanie, bo na przykładzie Polski, gościu który kupuje auto za 500 tysięcy złotych, miesięcznie tankuje je za parę tysięcy, składkę OC+Auto Casco kolejne parę tysiaków, dostaje mandat, z którego śmieje się pod nosem.

 

No tak, bo jak jest ktoś bogaty to trzeba mu zabrać więcej... Podatek też zależny od dochodu?

 

Kojarzy ktoś grę menedżera studia filmowego? Nie pamiętam dobrze, ale chyba w nazwie było "Hollywood".

 

Pewnie nie to, ale w nowym CDA ma być jakaś gra filmowa.

Odnośnik do komentarza

Prędkość i alkohol to najbardziej populistyczne hasła psiarni i socjaluchów. Zbudujcie drogi, bezkolizyjne skrzyżowania, wypierdolcie pedalarzy powodujących zagrożenie na drodze często - i będzie mniej wypadków.

Odnośnik do komentarza

Szwajcaria sprytnie wprowadziła zależność kwoty mandatu od zarobków, więc czasami idą one w setki tysięcy franków. Dobre rozwiązanie, bo na przykładzie Polski, gościu który kupuje auto za 500 tysięcy złotych, miesięcznie tankuje je za parę tysięcy, składkę OC+Auto Casco kolejne parę tysiaków, dostaje mandat, z którego śmieje się pod nosem.

Tak jest. Promujmy biedę i terroryzujmy bogatych. Niech płacą kurwy kapitalistyczne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...