Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Okej koniec tego dobrego

 

http://www.futhead.com/15/squads/21068180/

Ja bym dał Ibarbo Romowego przerobionego z RW na RB na prawą obronę no i CAM obowiązkowo Musa, przecież ten Sneijder ma tylko 75 tempo :roll:. W ogóle gdzie kupujesz coinsy? I na jaką platformę?

 

Liczę na Sneijdera, jego podania i strzały z dystansu, a Ibarbo ma tylko 39 DEF, więc no nie wiem, najpierw spróbuję tak.

A coinsy kupuję na allegro na ps4

 

Nie no przecież beczuniowałem. A te monety to widzę 4 złote za 100 tysięcy, lol, przecież to wychodzi chyba kilkadziesiąt razy taniej niż od EA. Niby się zarzekają, że będą banować, ale chyba tylko jedna taka akcja większa była, to sporo jutuberów od tego czasu zasłania na swoich kanałach miejsce z ilością monet (na reddicie tak pisali) :lol:.

 

Tak jest. Z tym,że część robi to już od 14,a w Polsce i tak większość streamerów ma to w dupie. A EA nigdy nie wybanuje wszystkich,bo im się to nie opłaca. Jutuberzy nagrywający filmiki w których trafiają super karty w paczkach za 7,5k robią promocję i tylko zachęcają dzieciaków do kupowania coinsów,a to się przekłada na większą ilość otwieranych paczek. Nawet jeśli coinsy na to nie są zdobywane w pełni legalnie. Poza tym gdyby ceny fifa points były niższe to nie opłacałoby się kupować nielegalnych coinsów i ryzykować banicji.

Odnośnik do komentarza

Właśnie ciekawi mnie jaki interes ma EA w utrzymywaniu możliwości handlu coinsami. http://www.reddit.com/r/FIFA/comments/2ureg7/fut_how_ea_can_ruin_coin_selling_without_getting/tu ktoś wymyślił dwa systemy, które mogłyby w zasadzie całkowicie wyeliminować ten element, nie wierzę, że w EA nie potrafią jeszcze na to wpaść.

Odnośnik do komentarza

Że se możesz na allegro kupić coinsy nielegalnie, podczas gdy normalne kupowanie przez system EA paczek odpowiadających wartości x coinsów kosztowałoby majątek. Przykładowo za 100k coinsów kupię 13 paczek za 7500, 100k kosztuje 4zł na allegro, gdyby płacić za te paczki fifa pointsami kosztowałoby to, nie pamiętam, ale tak z 20 razy więcej spokojnie (niż to 4zł).

Odnośnik do komentarza

Na moje to zsumował wzrosty i wagi zawodników, wyciągnął z tego średnie BMI i faktycznie mogła mu wyjść nie taka liczba jak powinna. Teraz jak Anderson odszedł raczej już nie ma problemu nadwagi w zespole :).

Odnośnik do komentarza

Hyde zapodaj linka jak możesz skąd kupowałeś monety albo do jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy (o ile brałeś te 100k za 4zł), w sumie kurwa wydać 4zł tygodniowo to jest jedno dobre piwo, a można sobie za to zrobić fajną zabawę(to mnie trochę przekonało) w otwieranie paczek :-k. Jeszcze kurwa z 0-2 wyciągnąłem na 2-2 wcześniej i w momencie jak już pokazywało mi monety, które zdobyłem za mecz "rozłączenie z usługą ea", loguje się ponownie i policzyło mi to jako porażkę i prawilnie ostrzegło, że uciekanie zwiększa mój %NU :).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Na moje oko wypadki w mieście to głównie nieumiejętna jazda po skrzyżowaniach/rondach, brak znania zasad pierwszeństwa, a poza miastem to właśnie problem prędkości... ale za niskiej, bo wypadki tworzą ci co wyprzedzają, a wyprzedzają, bo ktoś jedzie za wolno. Jakby każda trasa miała dwa pasy w jedną stronę to pewnie byłoby tego mniej.

Tak zwłaszcza ci, którzy na wojewódzkiej wyprzedzają mnie, gdy ja jadę około 100 km/h

 

100 km/h to duzo? bo nie lapie.

 

o 10 za dużo jadę już ja, na jednopasmówce. na drodze wąskiej jak cholera. Niech jakis przypadkowy rowerzysta się znajdzie przede mną, a z drugiej strony jedzie tir. Facet ma albo do wyboru pierdolnąć w TIR-a albo w rower.

 

Rowerem to można sobie pojeździć po lesie, albo po ścieżkach rowerowych. Tego typu zawalidrogi powinny być usuwane, a prowadzacy rowery na drogach miedzymiastowych karani surowymi mandatami za stwarzanie zagrozenia na drodze.

 

jak ktoś nie ma samochodu a ma rower i chcę dojecahc z miasta A, do miasta B, albo jak uczeń chcę dojechać do szkoły, to też nie może.

 

 

Stary samochod mozna miec za cene nowego roweru.

 

Mimo wszystko Icon nie był aż tak głupi.

a dobry anal?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...