Skocz do zawartości

Marynia pieszo pokonuje 460 km na delegację do Reichu


Kuchar

Czy timon podoła?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

czytam sobie bloga goscia ktory dotyczy whisky. Calkiem fajny. Jakis czas temu wrzucil na fejsbuka zdjecie na ktorym byla Perla, Becks i jakies belgijskie piwa. Od razu zrodzila sie gownoburza ze strony browarnikow ze co on pije i ze to wstyd :lol: co za zjeby :keke:

Odnośnik do komentarza

czytam sobie bloga goscia ktory dotyczy whisky. Calkiem fajny. Jakis czas temu wrzucil na fejsbuka zdjecie na ktorym byla Perla, Becks i jakies belgijskie piwa. Od razu zrodzila sie gownoburza ze strony browarnikow ze co on pije i ze to wstyd :lol: co za zjeby :keke:

Są dwie opcje. Albo hejt był uzasadniony, albo chciał powtórzyć to, co zrobił BrewDog:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ldb5uOtVTAo

Odnośnik do komentarza

Za jakosc sie placi. Poza tym ich piwa kosztuja 15 zl i to w knajpie. W sklepie kupisz za 10-12. Powyzej 30 to kosztuja ich lezakowane w beczkach piwa albo RISy. Takie Punk IPA, Hardcore IPA czy JackHammer mozesz spokojnie za 12 zl wyhaczyc.


BTW wygrałem skrzynkę piwa od Browaru Birbant w konkursie. Bedzie co pic.


Sezon 2017/18 zaczety od ladnego 2:1 z Fylde na wyjezdzie. Jako ze byli na drugim miejscu rok temu, to dobry prognostyk. Nowy nabytek Freddy Tracey bramka i asysta. Dobrze go wychowali w tym Sheffield. Pierwszy raz nie mam zadnego zawodnika na wypozyczeniu, ale przez to cierpi budzet placowy. Jestem 50 tysiecy pod kreska.

Odnośnik do komentarza

Za jakosc sie placi. Poza tym ich piwa kosztuja 15 zl i to w knajpie. W sklepie kupisz za 10-12. Powyzej 30 to kosztuja ich lezakowane w beczkach piwa albo RISy. Takie Punk IPA, Hardcore IPA czy JackHammer mozesz spokojnie za 12 zl wyhaczyc.

BTW wygrałem skrzynkę piwa od Browaru Birbant w konkursie. Bedzie co pic.

Sezon 2017/18 zaczety od ladnego 2:1 z Fylde na wyjezdzie. Jako ze byli na drugim miejscu rok temu, to dobry prognostyk. Nowy nabytek Freddy Tracey bramka i asysta. Dobrze go wychowali w tym Sheffield. Pierwszy raz nie mam zadnego zawodnika na wypozyczeniu, ale przez to cierpi budzet placowy. Jestem 50 tysiecy pod kreska.

Gratulacje za wygrany konkurs!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...