Skocz do zawartości

Marynia pieszo pokonuje 460 km na delegację do Reichu


Kuchar

Czy timon podoła?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@szu no (jak widać niestety) nie oglądałem tylko słuchałem transmisji :P.

@Gabe czyli Twoim zdaniem było warto poświęcać na to czas? Tzn. czy jest to dobra metoda by za darmo ogarniać język na poziomie, nie wiem, z Twojego opisu wygląda przełom B1/B2, może bliżej B2?

Odnośnik do komentarza

Cena z sufitu, ale wiadomo, ze to produkt skierowany do 30+, którzy nie paczo na takie kwoty gdy moga się wrócić do czasów dzieciństwa :)

 

Jakby było na PS4 to już bym w ogóle oszalał, ale im sporo zabrakło na kickstarterze.

 

Phii, jakie 30+ :P

 

 

 

Ja kiedyś kupiłem UFO za 5zł i powrót do czasów Amigi... ale to UFO wygląda tak miodnie i fajnie się gra <3

 

 

Ufo (X-COM) to jest grywalne nadal . Ba, nawet remake/remaster był, ze dwa lata temu - XCOM:Enemy Unknown.

 

 

To chyba w to gram. UFO: Enemy Unknown na steamie :P Widzę, że me_who też to ma :P

Odnośnik do komentarza

@Gabe czyli Twoim zdaniem było warto poświęcać na to czas? Tzn. czy jest to dobra metoda by za darmo ogarniać język na poziomie, nie wiem, z Twojego opisu wygląda przełom B1/B2, może bliżej B2?

 

B1 raczej. IMO warto .

 

Wiadomo, że chodzi raczej o rozumienie tekstu/mowy, niż o komunikację, ale nawet jak ktoś się wybiera na kurs językowy, to ma za darmo windę kilka poziomów wyżej.

Odnośnik do komentarza

Nie no, stare Ufo a X-com z 2013 jednak sporo się różnią. W X-com najbardziej spaprali sprawę, że są na stałe ustawione wydarzenia, które odpalają dalszy rozwój wojny z obcymi.

Np. jak długo będziesz się wstrzymywał z budową jakiegoś fragmentu bazy, tak długo nie wyskoczą ci w misjach nowi obcy itp.

Odnośnik do komentarza

 

@Gabe czyli Twoim zdaniem było warto poświęcać na to czas? Tzn. czy jest to dobra metoda by za darmo ogarniać język na poziomie, nie wiem, z Twojego opisu wygląda przełom B1/B2, może bliżej B2?

 

B1 raczej. IMO warto .

 

Wiadomo, że chodzi raczej o rozumienie tekstu/mowy, niż o komunikację, ale nawet jak ktoś się wybiera na kurs językowy, to ma za darmo windę kilka poziomów wyżej.

 

Muszę se ten niemiecki ogarnąć. Jak będę miał nowy telefon to sobie zainstaluje to na pewno.

 

Natalia, gdzie masz kuerwa żółte sukno?

Odnośnik do komentarza

Samuel Eto'o was so upset that Sampdoria boss Sinisa Mihajlovic had organised a double training session that he stormed out of the training ground to drive to his home in Milan. Sampdoria officials are said to have chased after him, without success.

 

Dobre otwarcie nowego rozdziału w karierze :rotfl:

Odnośnik do komentarza

 

Samuel Eto'o was so upset that Sampdoria boss Sinisa Mihajlovic had organised a double training session that he stormed out of the training ground to drive to his home in Milan. Sampdoria officials are said to have chased after him, without success.

 

Dobre otwarcie nowego rozdziału w karierze :rotfl:

 

Typowy czarnuch.

Odnośnik do komentarza

 

 

nom. jak to zobaczylem kilka tygodni temu, to pierwsze co mi przyszlo na mysl to Wings of Fury - a tu niestety "tylko" Wings :/

 

Jak "tylko" Wings? To jest najlepsza gra w historii świata everever. Wings of Fury, no kurwa kaman...

 

 

Kamoń, 15Ojro? Chyba se cycki niech lepiej usmażą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...