Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba muszę wrócić do pieczenia chleba i odpuścić biały pszenno-żytni. Dziś jak policzyłem, to w pracy na drugie śniadanie blisko 600kcal z samego chleba :o

Ja jutro chyba sobie zrobie domowa czekolade, napisze ze 3 recenzje na bloga i w koncu sie wyspie.

Odnośnik do komentarza

Posłuchajcie tego, co mam wam do powiedzenia.

 

Wprawiłem się w miły stan umysłu za pomocą tej słynnej hehehuany i przełączając kanały trafiłem na odcinek serialu XENA Wojownicza Ksiezniczka i musze wam powiedzieć że nie jestem w stanie uwierzyć w to, że takie arcydzieło klasy B leciało kiedyś u nas o 16 w niedziele. Trafiłem na scenę, gdzie Xena walczy z wampirzycami i je brutalnie zabija, a następnie przebitka na taka IMPREZE TECHNO W DZUNGLI, tylko ze muza to tłusty bicior rodem z dirthy southu i połnagie dzikusy i dzikuski tanczą

 

oja pierdole wlasnie byla scena jak tak maszeruja w mroku, taka niespokojna muza, a tu nagle przejscie na szalenczo smiejacego sie diabla rodem z diablo 2 : OOO

 

a teraz jak kolesia na cmentarzu jakis potwor zaczal wciagac pod ziemie to leciala taka wesola muzyczka jak z domowego przedszkola, a lasce ktora go wyciagala nagle zostala taka zakrwawiona reka w dloni :DDD

 

a teraz pokazuja jak takie laski ubrane jak gotki wija sie do muzyki ladino

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...