Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można było dać tak spierdolić Orange Sport... Dzie moje najlepsze sportowe podsumowanie dnia "Sport Raport 24"? :( Dzie najbardziej prawilny program o tematyce piłkarskiej "Futbol Raport" ze Święcickim, Zarzecznym i Godlewskim? :( Znowu zostaje słuchanie Borka z Kołtoniem i najebańcem o reprezentacji...

Odnośnik do komentarza

 

Co Wy wiecie o zmianie trybu życia na urlopie - wczoraj (dzisiaj) poszedłem spać o 6 rano...

 

Od trzech dni zasypiam o 4-5, muszę się przestawić bo w środę zajęcia na 8, a wstawanie o 13 to jednak nie jest polski klub :keke:

 

Ja w środę wyjeżdżam o 5:35 :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Co Wy wiecie o zmianie trybu życia na urlopie - wczoraj (dzisiaj) poszedłem spać o 6 rano...

Od trzech dni zasypiam o 4-5, muszę się przestawić bo w środę zajęcia na 8, a wstawanie o 13 to jednak nie jest polski klub :keke:

 

Ja w środę wyjeżdżam o 5:35 :kekeke:

 

dobrze, że nie jedziesz ze stolicy Azji, bo już jutro musiałbyś wyjechać
Odnośnik do komentarza

Jak można było dać tak spierdolić Orange Sport... Dzie moje najlepsze sportowe podsumowanie dnia "Sport Raport 24"? :( Dzie najbardziej prawilny program o tematyce piłkarskiej "Futbol Raport" ze Święcickim, Zarzecznym i Godlewskim? :( Znowu zostaje słuchanie Borka z Kołtoniem i najebańcem o reprezentacji...

Sie obudzil. Z redakcji pozostala realizacja i komentatorzy meczowi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...