Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ktoś tu pisał o Evertonie w kontekście FM. To chyba też se pyknę Dumą Merseyside, bo mam git pomysł taktyczny.

 

co za pomysl? ja poki co jestem tylko po sparingach przedsezonowych i poki co probuje moja taktyke z poprzedniej wersji czyli 4-3-3 z gra skrzydlami z ofensywnymi bocznymi obroncami Bainesem i Colemanem. ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś tu pisał o Evertonie w kontekście FM. To chyba też se pyknę Dumą Merseyside, bo mam git pomysł taktyczny.

 

co za pomysl? ja poki co jestem tylko po sparingach przedsezonowych i poki co probuje moja taktyke z poprzedniej wersji czyli 4-3-3 z gra skrzydlami z ofensywnymi bocznymi obroncami Bainesem i Colemanem. ;)

 

Barkley jako central winger :D Jestem w trakcie testowania tego w Slavii Praga i albo tam zostanę, albo pogram EFC.

Odnośnik do komentarza

Na tyle co się znam na inwestycjach, to zarabiał będzie, jak rubel będzie szybował w górę, a nie spadał ;)

Nie slyszales widze o grze na spadki :) Kiedys zrobilem na tym jakies 3000 w jeden dzien gdy pierdolnelo w Fukushimie.

Odnośnik do komentarza

 

Na tyle co się znam na inwestycjach, to zarabiał będzie, jak rubel będzie szybował w górę, a nie spadał ;)

Nie slyszales widze o grze na spadki :) Kiedys zrobilem na tym jakies 3000 w jeden dzien gdy pierdolnelo w Fukushimie.

 

rozumiem, że punktem wyjścia jest to, że kiedyś będzie musiało wzrosnąc ?

Odnośnik do komentarza

 

Na tyle co się znam na inwestycjach, to zarabiał będzie, jak rubel będzie szybował w górę, a nie spadał ;)

Nie slyszales widze o grze na spadki :) Kiedys zrobilem na tym jakies 3000 w jeden dzien gdy pierdolnelo w Fukushimie.

 

 

Nope, ja na pieniądze uczciwie pracuję, a nie spekuluję ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

https://www.facebook.com/goniewiczmaria?fref=tsTapoetka to ta laska, która zadźgała razem z chłopakiem jego rodziców. Komentarze to jest hit.

http://www.lastfm.pl/user/ziuta254tu jej last.fm

 

"SPRZEDAM KONTO - LAST.FM (MAM W ZNAJOMKACH ZIUTĘ I NAPISAŁA, ŻE PROPSUJE MÓJ GUST), INSTAGRAM TEŻ MOGĘ DORZUCIĆ BO MNIE OBSERWUJE" :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Na tyle co się znam na inwestycjach, to zarabiał będzie, jak rubel będzie szybował w górę, a nie spadał ;)

Nie slyszales widze o grze na spadki :) Kiedys zrobilem na tym jakies 3000 w jeden dzien gdy pierdolnelo w Fukushimie.

 

rozumiem, że punktem wyjścia jest to, że kiedyś będzie musiało wzrosnąc ?

 

Nie. To dziala jak gielda. Kupujesz parę RUB/EUR albo EUR/RUB. Takie tam spekulacje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...