Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ostatnio widziałem ośmiornice w biedrze, ale bałem się spróbować z tego samego powodu, dla którego nie spróbuję piw o których pisze Timon :)

chcialem sprobowac osmiornice kilka lat temu. Nie dalem rady - smrod taki, ze mi sie cofalo.

 

Ale gdzieś, gdzie jest kultura jedzenia ośmiornic? Taką świeżą?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ostatnio widziałem ośmiornice w biedrze, ale bałem się spróbować z tego samego powodu, dla którego nie spróbuję piw o których pisze Timon :)

chcialem sprobowac osmiornice kilka lat temu. Nie dalem rady - smrod taki, ze mi sie cofalo.

 

Ale gdzieś, gdzie jest kultura jedzenia ośmiornic? Taką świeżą?

 

W Hiszpanii żrą dużo ośmiornic. Dla mnie bez szału, za bardzo gumowe ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ostatnio widziałem ośmiornice w biedrze, ale bałem się spróbować z tego samego powodu, dla którego nie spróbuję piw o których pisze Timon :)

chcialem sprobowac osmiornice kilka lat temu. Nie dalem rady - smrod taki, ze mi sie cofalo.

 

Ale gdzieś, gdzie jest kultura jedzenia ośmiornic? Taką świeżą?

 

nie, normalnie, w cebulandii. mialem naprawde dobre intencje, ale niestety - ze wzgledu na zapach - owoce morza nie sa dla mnie.

 

 

chociaz tak sobie teraz mysle, ze krewetki lub kalmary bardzo lubie, wiec w sumie nie wszystkie owoce morza odrzucam :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...