Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle szukam jednego techno kawałka i nie mogę znaleźć. Raczej nic popularnego w mainstreamowych mediach i bardziej rave'owa sieczka niż jakieś artystyczne pierdy.

Wiem, że to mało mówi, ale może ktoś kojarzy? ZTCP to kawałek uznawany za jeden z najlepszych właśnie z tego rave'owego okresu początku lat 90.

kurde, teraz zacząłem się wahać czy to nie chodzi o jakiegoś tracka z nagrania Frankiego Knuckles z Live at Ministry of Sound, 1991; chyba to: https://www.youtube.com/watch?v=h6W1kn7vxOY

Odnośnik do komentarza

 

Jahu, Tracer to typowa chińszczyzna dla ludzi, którzy chcą przyoszczędzić. Zaoszczędzą trochę, tydzień się pojarają, że mają sprzęt a potem im się rozpadnie.

 

Zainteresuj się Moto 360. Gites sprzęcik i wygląda, przynajmniej w sieci, bardzo fajnie.

 

Android wear nie przekonuję mnie wyglądem.

Odnośnik do komentarza

 

 

wybór klubu szanuję, w latach dwudziestych XXI wieku wygrałem Dynamem dwa razy LM

W przyszłym sezonie będzie okazja powalczyć. W końcu udało się wygrać z Bayernem (i to dwa razy, dotychczas same porażki), w lidze tylko za Dortmundem, no i udana kampania w Europie. W FM-ie dawno nie grałem w silnej lidze i chyba nawet pierwszy raz odkąd gram doszedłem do Finału Ligi Europy, więc niedosyt spory.

Odnośnik do komentarza

Smęciu nie bądź taki przyziemny. Na północnoirlandzkiej ziemii zaznałem tylko smaku porażki w Armagh w ćwierćfinale All-Ireland Junior Cup (na chuj mi się zdał tytuł MoM wg. lokalnej prasy i kolegów wówczas, bo dupy i tak na mnie nie leciały :D)

Odnośnik do komentarza

Smęciu nie bądź taki przyziemny.

oj tam, oj tam ;-)

 

Na północnoirlandzkiej ziemii zaznałem tylko smaku porażki w Armagh w ćwierćfinale All-Ireland Junior Cup (na chuj mi się zdał tytuł MoM wg. lokalnej prasy i kolegów wówczas, bo dupy i tak na mnie nie leciały :D)

tempe dzidy !
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...