Skocz do zawartości

Marynia rzuca 456 cegieł ku chwale ojczyzny


Kuchar

  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ehh, księgowa podała mi info, ile mam sobie do faktury doliczyć za nadgodziny w listopadzie. Z jednej strony fajnie, ale tak trochę mnie uderzyło, że za 9 godzin pracy w sobotę dostanę 50%, co moja matka dostaje emerytury na miesiąc :|

to ile Ty kurwa zarabiasz? :|

 

zapiegło kolegę lingiwstę :P ?

 

FYM, niech żyje IT i telekomy :P !

 

To ja tez sie podlacze ;) Niech zyje! :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Ehh, księgowa podała mi info, ile mam sobie do faktury doliczyć za nadgodziny w listopadzie. Z jednej strony fajnie, ale tak trochę mnie uderzyło, że za 9 godzin pracy w sobotę dostanę 50%, co moja matka dostaje emerytury na miesiąc :|

to ile Ty kurwa zarabiasz? :|

 

 

Ważniejsze pytanie w tej historii, to ile moja matka ma emerytury :P

Chodziło mi o to, że z Białegostoku niekoniecznie trzeba jechać przez Piotrków na Wrocław :D

 

Po kij przez Poznań jak S5 nie jest zrobiona ;)

 

odbijasz w Strykowie na Łódź, przejedziesz przez Łódź i zaraz jest S8 lub też S14

Odnośnik do komentarza

Już w Ameryce słodowali piwo za pomocą śliny, przeżuwając ziarno i plując do gara ;) Niczego nowego nie wymyślę.

 

Póki co plan jest uwarzenia czterech jasnych mocno chmielonych piw w różnej konfiguracji mocy/ekstraktu, na podobnym zasypie:

 

1) pale ale 13` 5% na polskim chmielu tegorocznym, świeża szyszka, 45 IBU

2) india pale ale 17` 7% na świeżym nowozelandzkim chmielu, 70 IBU

3) imperial india pale ale 20` 9% na świeżym nowozelandzkim chmielu, 85 IBU

4) american barleywine 30` 12% na amerykańskich chmielach, 130 IBU

 

Mam mnóstwo ciemnego piwa i sobie takie 4 strzelę, klasycznie dość. Składniki jadą, bo dziś dzień darmowej dostawy w Centrum Piwowarstwa.

Za chuja nie wiem o czym mówisz i niech tak lepiej pozostanie.

Odnośnik do komentarza

 

Chodziło mi o to, że z Białegostoku niekoniecznie trzeba jechać przez Piotrków na Wrocław :D

 

 

Po kij przez Poznań jak S5 nie jest zrobiona ;)

 

odbijasz w Strykowie na Łódź, przejedziesz przez Łódź i zaraz jest S8 lub też S14

 

 

To już jednak lepiej jest cofnąć się te 20km A1 niż ze Strykowa się przebijać przez Łódź na S8 :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Chodziło mi o to, że z Białegostoku niekoniecznie trzeba jechać przez Piotrków na Wrocław :D

 

 

Po kij przez Poznań jak S5 nie jest zrobiona ;)

 

odbijasz w Strykowie na Łódź, przejedziesz przez Łódź i zaraz jest S8 lub też S14

 

 

To już jednak lepiej jest cofnąć się te 20km A1 niż ze Strykowa się przebijać przez Łódź na S8 :P

 

koło Janek, czy też za Jankami nie ma remontu w stronę Piotrkowa :>

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Chodziło mi o to, że z Białegostoku niekoniecznie trzeba jechać przez Piotrków na Wrocław :D

Po kij przez Poznań jak S5 nie jest zrobiona ;)

 

odbijasz w Strykowie na Łódź, przejedziesz przez Łódź i zaraz jest S8 lub też S14

 

Dorobią wschodnią obwodnicę Łodzi i będzie luksio

 

To już jednak lepiej jest cofnąć się te 20km A1 niż ze Strykowa się przebijać przez Łódź na S8 :P

 

Odnośnik do komentarza

Hawk, coś zjebałeś z linkiem w Realu ;)

 

 

Kurde, ale coś zjebałem, jest promo na allegro - 20zł mniej bulisz za zakupy powyżej 50zł, jak kupisz mobilnie, ściągnąłem apkę, kupiłem tusze do drukary za 67zł i dupa, musiałem zabulić 67 :/ Chyba jakiś zły przelew zrobiłem

Odnośnik do komentarza

Hawk, coś zjebałeś z linkiem w Realu ;)

 

 

 

Czemu? Nic nie zjebałem, świetny żart + link do śmiesznej orkiestry (bo Kroos to jak Cross, a Cross to krzyż, hehe, łapiecie?). Swoją drogą to Real Madryt nareszcie oficjalnie jest największą dziwką we współczesnej piłce nożnej :-k.

Odnośnik do komentarza

Hawk, coś zjebałeś z linkiem w Realu ;)

 

 

Kurde, ale coś zjebałem, jest promo na allegro - 20zł mniej bulisz za zakupy powyżej 50zł, jak kupisz mobilnie, ściągnąłem apkę, kupiłem tusze do drukary za 67zł i dupa, musiałem zabulić 67 :/ Chyba jakiś zły przelew zrobiłem

Jmk musisz zapłacić kartą wtedy promo działa, i nie obejmuję cena przesyłki bez przesyłki musisz do 50 zł uzbierać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...