Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przed meczem fajne. Ja byłem w M'gladbach na wyjeździe, gdzie stadion jest (był?) w szczerym polu i było fajnie. Wszystko zależy od tego jak tam jedziesz. Jak jedziesz jako hool, to raczej nic się nie wydarzy, ale jako ultra, to imo Wolfsburg jest dobrym wyjazdem dlatego, że oni majo uber słaba historię i wizyta Evertonu to święto ;) No i z Niemcami sie dogadasz na lajcie, a jak powiesz "Andrzej Juskowiak" albo (to już przegięcie) "Krzysztof Nowak" to będziesz ich friendsem.

Kibicowanie w Niemczech najleprze.

W Anglii nie ma podzialow na hools/ultras/itd. Wszyscy jada przede wszystkim sie dobrze bawic, slawic Everton i obejrzec mecz (w tej kolejnosci). Jest to cos wspanialego.

 

Ale wiadomo - zaatakowane, Imperium kontraatakuje ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ale przed meczem fajne. Ja byłem w M'gladbach na wyjeździe, gdzie stadion jest (był?) w szczerym polu i było fajnie. Wszystko zależy od tego jak tam jedziesz. Jak jedziesz jako hool, to raczej nic się nie wydarzy, ale jako ultra, to imo Wolfsburg jest dobrym wyjazdem dlatego, że oni majo uber słaba historię i wizyta Evertonu to święto ;) No i z Niemcami sie dogadasz na lajcie, a jak powiesz "Andrzej Juskowiak" albo (to już przegięcie) "Krzysztof Nowak" to będziesz ich friendsem.

Kibicowanie w Niemczech najleprze.

W Anglii nie ma podzialow na hools/ultras/itd. Wszyscy jada przede wszystkim sie dobrze bawic, slawic Everton i obejrzec mecz (w tej kolejnosci). Jest to cos wspanialego.

 

Ale wiadomo - zaatakowane, Imperium kontraatakuje ;)

 

W Wolfsburgu będziecie się dobrze bawić. Trzymam kciuki.

Nbg pozdrawia :)

 

A ogólnie to lubię ten filmik dlatego, ze jest nakręcony przy knajpie Czarodziejskiego Wujka Fergella O'Riley. KMTW.

Odnośnik do komentarza

Michu jak ta Cywilizacja? Wciąga coś, jest trochę bardziej rozmaicie niż było? Bo piątkę online przeszedłem z ziomeczkami ze trzy razy i więcej razy nam się już nie chciało bo wiało nudą trochę.

Bardzo fajny mod do Civ 5. Gra jest superfajna, ale nie jest to nowy tytuł.

Czyli nie kupuje, szkoda trochę bo jarał mnie w sumie motyw przewodni gry, pokolonizowałbym obce światy. Ale 120zł za to samo co Civ5 tylko w kosmosie to trochę słabo :/.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...