Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, morze głupie morze nie, nie wiem. Ma ktoś jakieś fajne wykłady/opowieści czy coś w tym stylu na jutubie? Bo jak już mam spędzić cały dzień opierdalając się i grając w fifę to równie dobrze mogę posłuchać o czymś ciekawym (pan Janusz Korwin-Mikke już mi się znudził, za każdym razem gada o tym samym) zamiast słuchać muzyki. Myślałem nad audiobookiem jakimś ale nie mam pojęcia co bym chciał posłuchać więc zarzuciłem trochę ten pomysł :-k.

Historia bez cenzury

Odnośnik do komentarza

 

Polećcie jakiś dojebany serial. :/ (widziałem prawie wszystko znane i dobre)

Przystanek Alaska

Właśnie się przymierzam mocno od jakiegoś czasu. :D Tylko boje się tego co już parę razy miałem przy innych produkcjach - jakoś nie mogę się przekonać i wkręcić w te seriale sprzed "złotego wieku seriali", no jakoś widać ten mniejszy rozmach, mniejszą jakość niemal we wszystkim, trącenie myszką i w ogóle. :/ Nawet jeśli są obiektywnie dobre. Dziwne, bo z filmami kompletnie tak nie mam, a wręcz wole stare. Widzę, że Pushing Daisies(Gdzie pachną stokrotki) mocno propsowane...

Odnośnik do komentarza

jak lubiłeś klimat Twin Peaks to powinno ci się spodobać. ja też generalnie te starsze seriale raczej omijałem, ale ostatni się wkręciłem w chuj w Seinfelda np.

 

no i nie uważam, że jest mniejsza jakość. mniejszy rozmach pewnie tak, ale to też jest fajna sprawa, bo nie ma wszystkiego podanego na tacy, a w wielu miejscach puszczają oko do widza.

Odnośnik do komentarza

Teraz trochę przeszkadza, że to jednak inna epoka, bez smartfonów, facebooków, twitterów, itd. Sporo żartów nie przetrwało próby czasu, wiele anegdot straciło sens i aktualność. Ale i tak jest spoko.

 

No i ta moda 90's :D. Trochę kisnę patrząc na te ciuchy i fryzury.

Dla mnie to akurat jest zajebiste. :D Moda faktycznie jest śmieszna, ale te stare telefony, kablówka itd. tworzą klimat tego serialu. Takie cofnięcie się w do prostszych czasów. ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...