Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Stefan, dzieki za zainteresowani e, ale juz nie aktualne. Jedna z matek rozmyslila sie i coifnela zgode na umieszczenie wizerunku i musielirusmy filmik usunac... nagrodami bylo np budowa placu zabaw czy wycieczki dla nich.

 

 

Ehm, przeszedlem test wiedzy na informatyka w Izbie Skarbowej, zapraszaja na rozmowe, na jutro.. na moja odp, ze jestem w szpitalu i czy da sie to przelozyc uslyszalem wyrazy wspolczucia i odmowe.

 

No ile mozna miec takiego pecha w zyciu?????

Odnośnik do komentarza

Stefan, dzieki za zainteresowani e, ale juz nie aktualne. Jedna z matek rozmyslila sie i coifnela zgode na umieszczenie wizerunku i musielirusmy filmik usunac... nagrodami bylo np budowa placu zabaw czy wycieczki dla nich.

 

 

Ehm, przeszedlem test wiedzy na informatyka w Izbie Skarbowej, zapraszaja na rozmowe, na jutro.. na moja odp, ze jestem w szpitalu i czy da sie to przelozyc uslyszalem wyrazy wspolczucia i odmowe.

 

No ile mozna miec takiego pecha w zyciu?????

Los się musi odmienić

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No właśnie, własnie. Przecież Jahu się zaręczył :-k

Nie aktualne.

Oddała pierścionek?

Nie było pierścionka :D pierścionki są przereklamowane :D

 

Trzeba było dać chociaż taki ze sreberka po cukierku. Dziewczyny z Bieszczad lecą na takie błyskotki. Bzyknąłeś chociaż?

 

A da się przez neta?

Odnośnik do komentarza

Od zeszłego tygodniu udzielam korepetycji z angielskiego i kurwa jestem przerażony. Do tej pory miałem dwóch uczniów w wieku 15 lat i jednego 13-latka. Czego uczą ich w szkołach, nie wiem. Nie mam pojęcia. Żadne z nich nie było w stanie powiedzieć mi która jest godzina albo przeliterować swojego imienia i nazwiska...

przyzwyczajaj sie, bo u doroslych to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...