Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

T-m, przejedź się przez Rzeszów, dzięki zbliżającym się wyborom pół miasta rozkopane :keke:

 

Zdaje się, że mam w tym roku jeszcze jakąś konferencję tam, więc pewnie pojadę. Zresztą Rzeszów spoko. Podobał mi się :)

czolem!

 

miala byc mala usterka w Lagunie, a tymczasem naprawa wolno dzialajacych wycieraczek to koszt 1390zl + robocizna :lol:

a sie wjebalem po same uszy z tym autem :|

 

ale zaprzyjazniony mechanik stwierdzil, ze moze wystarczyc wymiana jakichs tam osi przy mechanizmie, wiec jest szansa, ze zamknie sie w 100zl :pray:

 

Sarna, jak ktoś kupuje francuskie auto (pozdro Kamtek :keke: ) to czego się spodziewa? Standardowych rozwiązań? :keke:

Odnośnik do komentarza

Od zeszłego tygodniu udzielam korepetycji z angielskiego i kurwa jestem przerażony. Do tej pory miałem dwóch uczniów w wieku 15 lat i jednego 13-latka. Czego uczą ich w szkołach, nie wiem. Nie mam pojęcia. Żadne z nich nie było w stanie powiedzieć mi która jest godzina albo przeliterować swojego imienia i nazwiska...

Odnośnik do komentarza

 

Dziś mija dokładnie 30 lat od męczeńskiej śmierci tego wspaniałego kapłana który mam nadzieję wkrótce zostanie beatyfikowany.Ci dwaj bestialcy już dawno są na wolności..... I pewnie do dziś piastują wysokie stanowiska naszej władzy sądowniczej.

Część i chwała i niech ksiądz Jerzy odpoczywa w pokoju... [*]

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...