Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Jest Smetek albo Michu

 

Może doradzą, jak lepiej jechać do Zakopanego z Łodzi, lepiej przez zakopianką, czy inną alternatywną trasą :>

w jaki dzien jedziesz ? raczej zakopianka, jeżeli planujesz powrót np. w niedziele wieczorem popołudnie to możesz objeżdzać, ale imho o tej porze roku mija się to z celem

 

Najpierw niech mi przywiezie paczkę ;)

hola, hola, dlaczego masz czekać ? zadzwoń i opierdol go zdrowo od razu, nie ma na co czekać, no chyba, że to coś wybitnie szklanego ... (ale pewnie jakaś gra ?)

w koncu wiadomo cos wiecej o premierze FM 15 ?

Odnośnik do komentarza

 

Jest Smetek albo Michu

 

Może doradzą, jak lepiej jechać do Zakopanego z Łodzi, lepiej przez zakopianką, czy inną alternatywną trasą :>

w jaki dzien jedziesz ? raczej zakopianka, jeżeli planujesz powrót np. w niedziele wieczorem popołudnie to możesz objeżdzać, ale imho o tej porze roku mija się to z celem

 

Najpierw niech mi przywiezie paczkę ;)

hola, hola, dlaczego masz czekać ? zadzwoń i opierdol go zdrowo od razu, nie ma na co czekać, no chyba, że to coś wybitnie szklanego ... (ale pewnie jakaś gra ?)

w koncu wiadomo cos wiecej o premierze FM 15 ?

 

jadę w niedzielę i o 17:00 mam być a wracam we środę, start kole 10-12

Odnośnik do komentarza

 

Najpierw niech mi przywiezie paczkę ;)

hola, hola, dlaczego masz czekać ? zadzwoń i opierdol go zdrowo od razu, nie ma na co czekać, no chyba, że to coś wybitnie szklanego ... (ale pewnie jakaś gra ?)

w koncu wiadomo cos wiecej o premierze FM 15 ?

 

 

Nie ma sensu dzwonić do kuriera żeby go opierdalać. Dzwoń do firmy z reklamacją i oni powinni go naprostować. Przynajmniej my tak robimy u nas :) Możesz jeszcze dać znać nadawcy. Firmy które mają umowę z firmą kurierską mają o wiele większą siłę przebicia niż osoba prywatna.

Odnośnik do komentarza

Chyba se kupię Valiant Hearts i Hotline Miami z PSS. Opyla się?

Ludzie się jarają Valiant Hearts a ja nie wiem czym tu się jarać. Owszem, gierka jest sympatyczna, z ładną grafiką i muzyczką ale tak na pół godzinki. Kiedy więc mam wolne pół godzinki i nie ma sensu zaczynać jakieś "prawdziwej gry" to pyknę w VH.

Odnośnik do komentarza

 

 

Najpierw niech mi przywiezie paczkę ;)

hola, hola, dlaczego masz czekać ? zadzwoń i opierdol go zdrowo od razu, nie ma na co czekać, no chyba, że to coś wybitnie szklanego ... (ale pewnie jakaś gra ?)

w koncu wiadomo cos wiecej o premierze FM 15 ?

 

Nie ma sensu dzwonić do kuriera żeby go opierdalać. Dzwoń do firmy z reklamacją i oni powinni go naprostować. Przynajmniej my tak robimy u nas :) Możesz jeszcze dać znać nadawcy. Firmy które mają umowę z firmą kurierską mają o wiele większą siłę przebicia niż osoba prywatna.

 

miałem na myśli infolinię

 

 

 

 

Jest Smetek albo Michu

 

Może doradzą, jak lepiej jechać do Zakopanego z Łodzi, lepiej przez zakopianką, czy inną alternatywną trasą :>

w jaki dzien jedziesz ? raczej zakopianka, jeżeli planujesz powrót np. w niedziele wieczorem popołudnie to możesz objeżdzać, ale imho o tej porze roku mija się to z celem

 

Najpierw niech mi przywiezie paczkę ;)

hola, hola, dlaczego masz czekać ? zadzwoń i opierdol go zdrowo od razu, nie ma na co czekać, no chyba, że to coś wybitnie szklanego ... (ale pewnie jakaś gra ?)

w koncu wiadomo cos wiecej o premierze FM 15 ?

 

jadę w niedzielę i o 17:00 mam być a wracam we środę, start kole 10-12

 

moim zdaniem ebz problemu, jedyne na co możesz się załapać to jest Siewierz (w obie strony)
Odnośnik do komentarza

http://imgur.com/R7h66k3

 

trochę w stylu gifa wrzuconego przez Fenomena, gdzie koleś odciął pod sobą betonową płytę. tylko śmieszniejsze.

 

Trochę ostatnio też popiłowałem, to ci powiem, że szkoda czasu na BHP ;)

 

(nie chciało nam się z teściem po bożemu ściąć drzewa ściągając go liną, to nam wiatr rzucił je na linię wysokiego napięcia)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...