Skocz do zawartości

Marynia kupuje Volvo za 45,4 tys. złotych


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

To przez te trudy życia.

Ostatnio byłem w teatrze, dzisiaj idę na siatkówkę (oglądać) i to na sektor vip, może jeszcze się odchamię. ;)

 

Idź w niedzielę na basket. Macie niezły skład jak na beniaminka, powalczycie o PO.

 

 

No już bez przesady.

W murzyna się nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza

 

 

To przez te trudy życia.

Ostatnio byłem w teatrze, dzisiaj idę na siatkówkę (oglądać) i to na sektor vip, może jeszcze się odchamię. ;)

 

Idź w niedzielę na basket. Macie niezły skład jak na beniaminka, powalczycie o PO.

 

 

No już bez przesady.

W murzyna się nie zmieniam.

 

 

Basket to sport dla inteligentnych, podobno :) Na początku grali w to tylko na uniwersytetach.

Odnośnik do komentarza

 

Bo to sport dla ciot i żaden porządny robotnik nie chciał brać udziału w takiej gejowskiej aktywności. xD

Pomyliło Ci się ze sportem, gdzie biegają w tych obcisłych spodenkach :)

 

Bardziej z siatkówką, bo to ten sam rodowód i poziom zniewieścienia. ;)

 

w ogóle zacząłem obczajać http://www.reddit.com/r/Whatcouldgowrong i zajebiste jest. lepsze od /r/nonononoyes :D

Pohuśtam się na drzwiach, WCCG? http://i.imgur.com/eD3Jo7L.gif

Bardzo fajne subreddity, polecasz jeszcze jakieś kurde faja?

 

W sumie to nie, tak szczerze. Poza tym i /r/cringe to raczej syfy. Jak coś będe miał to podrzucę.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

To przez te trudy życia.

Ostatnio byłem w teatrze, dzisiaj idę na siatkówkę (oglądać) i to na sektor vip, może jeszcze się odchamię. ;)

 

Idź w niedzielę na basket. Macie niezły skład jak na beniaminka, powalczycie o PO.

 

 

No już bez przesady.

W murzyna się nie zmieniam.

 

 

Basket to sport dla inteligentnych, podobno :) Na początku grali w to tylko na uniwersytetach.

 

Inteligentnych i dla czarnych? Niezłe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...