Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, moja kobieta potrzebowała 3,5 z względnie łatwego egzaminu żeby mieć dojebane stypendium. no i oczywiście 3.0. Poszedł opierdol( może trochę za ostry :/ ) bo wczoraj, zamiast szlifować do końca, ogłądała serial, no i poszedł foch jak skurwysyn. :/ :( bleh

Teraz trzeba po kwiaty dymać a nie pisać w Maryni ;)

Odnośnik do komentarza

Trzeba być zajebistym ziomkiem, żeby opierdolić kobietę bo nie dostarcza odpowiedniej ilości kasy za nic :/

Lol, "trochę" źle to zrozumiałeś. Nie chodzi przecież o żadne dostarczanie, nie jestem w takim wieku, ani na takim etapie związku, że byśmy mieli jakiś wspólny budżet. Chodzi o frajerstwo, gdzie trzeba postawić ostatni kroczek, przysłowiową kropkę nad i, i cieszyć się sporą jak na studentkę kasą. Narzekała, że jej brakuje, że może być zmuszona szukać jakiejś dorywczej roboty, no a tu kasa na tależu podana i przez frajerstwo zmarnowana. Nie chodzi o samą kasę, co generalnie sam fakt. Nienawidzę takiego czegoś.

To było ją opierdolić wczoraj, a nie dziś jak już się mleko rozlało.

 

Byłem uspokajany, że wszystko pod kontrolą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...