Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ty Smętku handlarzu :) ten zapis podobno można w sądzie bez problemu podważyć, jak przyjdzie co do czego. Po prostu policja musi zbadać wszystkie okoliczności, jeśli nic nie masz na sumieniu, to bym się nie stresował bardzo. Pisałem o perypetiach ze stuknietą sąsiadka mojego rodzinnego domu, która mniej więcej co rok mnie, brata i ojca wzywa przed oblicze dzielnicowego, lub na odwrót :)

Odnośnik do komentarza

Race są zbyt cenne, żebym je sprzedawał z autem :P

 

Mam umowę, mam w umowie ten zapis, sprzedałem ją tydzień temu, jeszcze nie wyrejestrowaliśmy (bo to trzeba w Choszcznie), mam na to 30 dni, a tu klops. No właśnie z umową muszę iść na komendę, a kupujący to był skup aut.

Odnośnik do komentarza

Ty Smętku handlarzu :) ten zapis podobno można w sądzie bez problemu podważyć, jak przyjdzie co do czego. Po prostu policja musi zbadać wszystkie okoliczności, jeśli nic nie masz na sumieniu, to bym się nie stresował bardzo. Pisałem o perypetiach ze stuknietą sąsiadka mojego rodzinnego domu, która mniej więcej co rok mnie, brata i ojca wzywa przed oblicze dzielnicowego, lub na odwrót :)

ja już kiedyś jak sprzedawałem furę, pytałem czy ktos chce podjechac sprawdzic, bo ja wiem o tym, tym i tym i ze pozostale usterki to dla mnie tajemnica...

 

z tym podwazeniem, to trzeba jeszcze udowodnic dzialanie w zlej wierze, not so easy my friend

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Co jak co, ale każdy 10 w miesiącu jest najlepszy, MBP znów się objawiła :]

10 to dzień płacenia ZUS-u. Z czego tu się cieszyć?

 

pytanie ilu mu tego ZUS`u zabierają :>

 

Nie odczuwam ;)

 

kwota odciągnięcia ZUS`u równa jest albo nawet przewyższa limit płacy minimalnej ;)

Odnośnik do komentarza

 

Hosain Kaebi, najlepszy Wingback w grze :gool:

 

Jak gracie z ofensywnie ustawionymi WB bierzcie bez wahania.

co to za efem? Ja go pamiętam z CM4, gdy miał 16 lat, i wtedy był dobry. W rzeczywistości zaliczył epizod w Leicester, w Championship, a poza tym hasał gdzieś pomiędzy pasącymi się kozami :)

 

W 14 nadal wymiata

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...