Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kontrola to wbrew pozorom dość agresywny styl gry, czyli stosunkowo wysokie tempo i bardziej bezpośrednie podania. Do posiadania piłki to raczej kiepska opcja.

To po chuj nazwa kontrola... szybkie tempo rozumiem, ale bezpośrednie podania? O.o nie wiem jakim chujem ma pasować jedno do drugiego...

I jak mieć ustawioną linię defensywną, bo przy kotroli wydaje mi się, ze powinna byc wysunięta, ale łapie czesto kartki i piłki za plecy są największym zagrozeniem

Poza tym jak zestawić trio pomocników? CM_CM-AM posiadam, ale przydałby się ktoś zakotwiczony tylko w obronie, a chyba nie ma takich poleceń by jeden odpowiadał ciągle za defensywę ;< mam CR-w, ŚP-o i K10. Jest sens cofać jednego CM na DP jako rygiel defensywy i miec takie zjebane ustawienie jak ktos tu wczesniej wrzucał? :P

 

Napisałem "bardziej bezpośrednie podania", a nie bezpośrednie :) Chodzi o to że im bardziej ofensywny styl gry, tym bardziej bezpośrednimi podaniami grają zawodnicy przednich formacji - po to żeby szybciej, ofensywniej, przemieszczać piłkę. A nazywa się kontrola pewnie dlatego, że jest najbezpieczniejszym, ofensywnym, stylem gry.

 

Kontrolowanie gry to nie to samo co posiadanie piłki. Można ją kontrolować poprzez utrzymywanie określonego tempa, umiejętne zamurowanie się, przeszkadzanie przeciwnikom itd.

 

Co do twoich pytań - nie ma odpowiedzi na tak postawione. Można grać wysuniętą linią obrony, można grać cofniętą; można grać z defensywnym pomocnikiem, można nie grać; można grać trójką pomocników, a można dwójką. Wszystko da się zrobić (w granicach norm i rozsądku) - tak jak w prawdziwej piłce. Wszystko zależy od tego jak chcesz żeby twoi zawodnicy grali. Wyobrażasz sobie, żeby prawdziwy trener/menedżer przyszedł do klubu i powiedział "napierdalamy byle jak, bylebyśmy wygrywali"? :)

Tak swoją drogą to ta sytuacja z prostopadłymi piłkami zagrywanymi za linię obrony jest najlepszym przykładem na to, że nie ma czegoś takiego jak złoty środek w piłce/FM. Można temu zapobiec na wiele różnych sposobów (cofnięcie linii obrony, spróbowanie wyłączenia napastnika z gry, odcięcie tego zawodnika który najczęściej te piłki zagrywa, zmiana formacji, zmiana mentalności itd. itp.) i każdy jest dobry.

https://vine.co/v/OzWHHxzdg6v

 

lolz

Odnośnik do komentarza

Wydałeś 55 milionów na rezerwowego bramkarza?

 

To dopiero kurwa ekonomista.

Spoko, w Huyu hierarchia bramkarzy obecnie to:

 

1. Munoz - dwukrotny tryumfator LM z PSG

2. Machac - najlepszy bramkarz ligi w Mechelen

3. Skulason - trzykrotny najlepszy bramkarz ligi w Genku

Odnośnik do komentarza

Co do twoich pytań - nie ma odpowiedzi na tak postawione. Można grać wysuniętą linią obrony, można grać cofniętą; można grać z defensywnym pomocnikiem, można nie grać; można grać trójką pomocników, a można dwójką. Wszystko da się zrobić (w granicach norm i rozsądku) - tak jak w prawdziwej piłce. Wszystko zależy od tego jak chcesz żeby twoi zawodnicy grali. Wyobrażasz sobie, żeby prawdziwy trener/menedżer przyszedł do klubu i powiedział "napierdalamy byle jak, bylebyśmy wygrywali"? :)

chciałbym po prostu wygrywać nie tracąc tylu goli ;) wole wygrać 2-0, 1-0 zamiast 5-2, 3-2 itd ;) Tylko za żadne skarby się nie da tego uzyskać :P

Odnośnik do komentarza

4-4-2 klasyczne bez udziwnień to nie dla mnie. Marne Luzern oddaje więcej celnych strzałów w meczu niż wszyscy moi przeciwnicy w rundzie jesiennej :P Powrót do starolindrosowych wariacji na temat okazał się słuszny i udało się odzyskać fotel lidera. Możliwe, że spróbuję też arcynudnego 4-5-1, bo cosik nie mogę znaleźć stylu dla YB. Pewnie jeszcze letnie okienko będzie mi potrzebne, żeby wyeliminować szkodliwy element ;)

Odnośnik do komentarza

Co do twoich pytań - nie ma odpowiedzi na tak postawione. Można grać wysuniętą linią obrony, można grać cofniętą; można grać z defensywnym pomocnikiem, można nie grać; można grać trójką pomocników, a można dwójką. Wszystko da się zrobić (w granicach norm i rozsądku) - tak jak w prawdziwej piłce. Wszystko zależy od tego jak chcesz żeby twoi zawodnicy grali. Wyobrażasz sobie, żeby prawdziwy trener/menedżer przyszedł do klubu i powiedział "napierdalamy byle jak, bylebyśmy wygrywali"? :)

 

 

No kurwa, a w Realu?

 

Odnośnik do komentarza

 

Pograłbym se w nową Civ, ale to dopiero pod koniec października :-k

w sensie, to juz VI ?

 

od tygodnia czeka na mnie do rozegrania finał LM :| 2022 rok, Sparta Rotterdam - PSG. bojam się.

nie miałeś mi czegoś podrzucić ?

 

 

no, miałem. dzisiaj może?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...