Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mój kraj taki piękny. Pan Państwo musi niewolnikowi POZWOLIĆ pracować :lol:

 

Może ja się czepiam, ale gdzie w cywilizowanym świecie nie ma obowiązku odbycia badań lekarskich przed pójściem do pracy. Chętnie się dowiem, bo wtedy będzie można jmk wysłać wpizdu, żeby mu więcej kłód pod nogi nie rzucali ;)

 

Kopernikowi też mówil: no gdzie stary, jak ziemia wokół słońca? Nigdzie w to nie wierzą.

 

 

Dzięki za konkretną i rzeczową odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mój kraj taki piękny. Pan Państwo musi niewolnikowi POZWOLIĆ pracować :lol:

 

Może ja się czepiam, ale gdzie w cywilizowanym świecie nie ma obowiązku odbycia badań lekarskich przed pójściem do pracy. Chętnie się dowiem, bo wtedy będzie można jmk wysłać wpizdu, żeby mu więcej kłód pod nogi nie rzucali ;)

 

Kopernikowi też mówil: no gdzie stary, jak ziemia wokół słońca? Nigdzie w to nie wierzą.

 

 

Przeczytałem: Kopyrowi :kekeke:

 

Kopyr jak zwykle na festiwalu dał ostro w banie ;) Zreszta na filmikach widac.

A ja się dowiedziałem jak "wyjebać" gminę, żeby nie płacić opłaty targowej :) Jedna część drogi za mną.

I to jest to! Jebać durne przepisy, obchodzic, łamać i dymać państwo. Propsy.

Odnośnik do komentarza

Kopyr jak zwykle na festiwalu dał ostro w banie ;) Zreszta na filmikach widac.

Się wcale nie dziwię - patrząc na sposób jego degustacji piwa, o którym kiedyś pisałem (ja czytałem, i to rzeczywiście się sprawdza, że sprawdzając smak piwa należy wziąć łyk i przez chwilę przepłukać nim kubki smakowe, po czym połknąć, pozwalając jak najdłużej spływać po gardle, żeby poczuć goryczkę - on pije po pięć, sześć łyków na raz, jak żul spod sklepu :P)

Odnośnik do komentarza

 

No qrwa, jestem niewolnikiem, bo nie mogę zawrzeć umowy niezgodnej z obowiązującymi przepisami. Vami, weź mnie nie rozśmieszaj.

Tak. Jesteś niewolnikiem, bo ktoś Ci NARZUCA przepisy. Czaisz? Ktoś decyduje za CIEBIE co jest dla CIEBIE dobre, a co nie. Kapitan Państwo traktuje Cię jak niedorozwinięte dziecko, które nie ma prawa decydować o swoim losie. Twoje życie jest w rękach macherów od przepisów i regulacji. Tak - jesteś niewolnikiem, a Twoje posty to czysty syndrom sztokholmski.

 

Vami jak się czujesz taki ciemiężony przez Kapitana Państwo to... wypierdalaj do Somalii ;) Ciekawe jak długo byś sobie poradził. Skończyłeś podstawówkę, liceum studia wyższe. Zdobyłeś wykształcenie. Dzięki tym złym, niedobrym przepisom. Jeżeli uważasz, że w chwili obecnej nie masz prawa decydować o swoim losie, to Twoja paranoja doszła już do naprawdę niepokojących rozmiarów.

Odnośnik do komentarza

 

Kopyr jak zwykle na festiwalu dał ostro w banie ;) Zreszta na filmikach widac.

Się wcale nie dziwię - patrząc na sposób jego degustacji piwa, o którym kiedyś pisałem (ja czytałem, i to rzeczywiście się sprawdza, że sprawdzając smak piwa należy wziąć łyk i przez chwilę przepłukać nim kubki smakowe, po czym połknąć, pozwalając jak najdłużej spływać po gardle, żeby poczuć goryczkę - on pije po pięć, sześć łyków na raz, jak żul spod sklepu :P)

 

może nim jest :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

No qrwa, jestem niewolnikiem, bo nie mogę zawrzeć umowy niezgodnej z obowiązującymi przepisami. Vami, weź mnie nie rozśmieszaj.

Tak. Jesteś niewolnikiem, bo ktoś Ci NARZUCA przepisy. Czaisz? Ktoś decyduje za CIEBIE co jest dla CIEBIE dobre, a co nie. Kapitan Państwo traktuje Cię jak niedorozwinięte dziecko, które nie ma prawa decydować o swoim losie. Twoje życie jest w rękach macherów od przepisów i regulacji. Tak - jesteś niewolnikiem, a Twoje posty to czysty syndrom sztokholmski.

 

Vami jak się czujesz taki ciemiężony przez Kapitana Państwo to... wypierdalaj do Somalii ;) Ciekawe jak długo byś sobie poradził. Skończyłeś podstawówkę, liceum studia wyższe. Zdobyłeś wykształcenie. Dzięki tym złym, niedobrym przepisom. Jeżeli uważasz, że w chwili obecnej nie masz prawa decydować o swoim losie, to Twoja paranoja doszła już do naprawdę niepokojących rozmiarów.

 

 

Jest gorzej niż myślałem z tym syndromem sztokholmskim. Otóż nie dzięki, a MIMO.

 

Tak - nie mam prawa, co Ci udowodniłem na prostych dwóch przykładach. Nie mam też prawa np. palić marihuany, bo Kapitan Państwo uważa, że drugs are bad, m`kay?

 

Odnośnik do komentarza

Vami do qrwy nędzy, sam nie sprawdziłeś, to Ci pomogę...

Niewolnictwo – zjawisko społeczne, którego istotą jest stosunek zależności, polegający na tym, iż pewna grupa ludzi (niewolnicy) stanowi przedmiot własności innych osób, grup ludzi (rodzina, plemię, itd.) lub instytucji (państwo, świątynia itp.), mogących nimi swobodnie rozporządzać.

Nie jestem własnością państwa i państwo nie może mną swobodnie rozporządzać. Kropka. Jeżeli u Ciebie to wygląda inaczej, to współczuję. I przestań pierdolić o syndromie sztokholmskim. Nie jestem niedouczonym gimnazjalistą żeby miał na mnie robić wrażenie ten termin.

Odnośnik do komentarza

Proszę, dla porównania testowanie piwa:

 

Jim Koch z browaru Samuel Adams - jeden łyk czegoś, co wygląda na jakieś ale, czyli pewnie max 5-6% alkoholu (zapewne mniej)

 

Tomasz Kopyra z blogkopyra com - sześć łyków (z przerwą na mruczenie) RISa, który ma 9,5% alkoholu (i gęstość niesprzyjającą szybkiemu piciu).

 

Ja się nie dziwię, że on wiecznie wstawiony chodzi :roll:

Odnośnik do komentarza

Proszę, dla porównania testowanie piwa:

 

Jim Koch z browaru Samuel Adams - jeden łyk czegoś, co wygląda na jakieś ale, czyli pewnie max 5-6% alkoholu (zapewne mniej)

 

Tomasz Kopyra z blogkopyra com - sześć łyków (z przerwą na mruczenie) RISa, który ma 9,5% alkoholu (i gęstość niesprzyjającą szybkiemu piciu).

 

Ja się nie dziwię, że on wiecznie wstawiony chodzi :roll:

Samuel Adams spoko. Dobry browar. Coffee Stout genialny od nich :wub:

 

Mnie najbardziej zdziwiły porady Vinniego z Russian River Brewery (ci co mają najlepsze Double IPA na świecie wg RateBeer), który radzi dosypywanie białego cukru do zacieru żeby zwiększyć wytrawność i używanie ekstraktu chmielowego na podbicie goryczki. Gdzie jest - kurwa - craft w tym? :|

Vami, lad, naprawdę wierzycie, że ludzkość poradziłaby sobie bez regulacji prawnych?

 

Anarchokapitalizm nie polega na braku prawa. Polega na innej kreacji prawa. Zamiast prawa narzuconego jest prawo zwyczajowe, naturalne - oparte o aksjomat nieagresji względem jednostki i własności. Ochroną tychże zajmują się prywatne agencje ochrony zamiast rządowej policji. W wersji z państwem minimum PAO chronią także jednostki i ich własność przed tyranią państwa. Po to zresztą też wprowadzono Drugą Poprawkę.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No qrwa, jestem niewolnikiem, bo nie mogę zawrzeć umowy niezgodnej z obowiązującymi przepisami. Vami, weź mnie nie rozśmieszaj.

Tak. Jesteś niewolnikiem, bo ktoś Ci NARZUCA przepisy. Czaisz? Ktoś decyduje za CIEBIE co jest dla CIEBIE dobre, a co nie. Kapitan Państwo traktuje Cię jak niedorozwinięte dziecko, które nie ma prawa decydować o swoim losie. Twoje życie jest w rękach macherów od przepisów i regulacji. Tak - jesteś niewolnikiem, a Twoje posty to czysty syndrom sztokholmski.

 

Vami jak się czujesz taki ciemiężony przez Kapitana Państwo to... wypierdalaj do Somalii ;) Ciekawe jak długo byś sobie poradził. Skończyłeś podstawówkę, liceum studia wyższe. Zdobyłeś wykształcenie. Dzięki tym złym, niedobrym przepisom. Jeżeli uważasz, że w chwili obecnej nie masz prawa decydować o swoim losie, to Twoja paranoja doszła już do naprawdę niepokojących rozmiarów.

 

 

Jest gorzej niż myślałem z tym syndromem sztokholmskim. Otóż nie dzięki, a MIMO.

 

Tak - nie mam prawa, co Ci udowodniłem na prostych dwóch przykładach. Nie mam też prawa np. palić marihuany, bo Kapitan Państwo uważa, że drugs are bad, m`kay?

 

 

 

Skończyłeś podstawówkę i liceum MIMO Państwu? LOL

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...