Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu hejtuję wszystko od google, poza wyszukiwarką, mapami, mailem, dyskiem, youtubem... w zasadzie to hejtuję tylko recaptchę i duolingo, bo czuję się wykorzystywany. :P

 

Kiedy ja ci powtarzam po raz kolejny - robiąc same 'lekcje' nic dla nikogo nie tłumaczysz, bo oni z założenia muszą to mieć przetłumaczone, żeby sprawdzić, czy dobrze przetłumaczyłeś ;) :P

 

To tłumaczenie tekstów, zwane Real Word Practice jest całkowicie opcjonalne i możesz tego w ogóle nie używać

Odnośnik do komentarza

 

Ja po prostu hejtuję wszystko od google, poza wyszukiwarką, mapami, mailem, dyskiem, youtubem... w zasadzie to hejtuję tylko recaptchę i duolingo, bo czuję się wykorzystywany. :P

a chrome?

 

Chrome też hejtuję, dziękuję za przypomnienie.

 

Ja po prostu hejtuję wszystko od google, poza wyszukiwarką, mapami, mailem, dyskiem, youtubem... w zasadzie to hejtuję tylko recaptchę i duolingo, bo czuję się wykorzystywany. :P

Kiedy ja ci powtarzam po raz kolejny - robiąc same 'lekcje' nic dla nikogo nie tłumaczysz, bo oni z założenia muszą to mieć przetłumaczone, żeby sprawdzić, czy dobrze przetłumaczyłeś ;) :P

 

To tłumaczenie tekstów, zwane Real Word Practice jest całkowicie opcjonalne i możesz tego w ogóle nie używać

 

A to nie działa tak jak captcha, że coś tam tłumaczysz, a potem ktoś to po prostu weryfikuje?
Odnośnik do komentarza

Nope. Sama lekcja polega na tym, że masz w niej się nauczyć kilku wyrazów/zwrotów, do których ktoś (autor lekcji) ułożył kilka zdań. I te zdania powtarzają się w różnych konfiguracjach (tłumaczenie z ang->fra, tłumaczenie z fra->ang, napisanie ze słuchu) przez dwadzieścia kolejnych tur. Nie ma żadnej ręcznej weryfikacji.

Odnośnik do komentarza

Ja po prostu hejtuję wszystko od google, poza wyszukiwarką, mapami, mailem, dyskiem, youtubem... w zasadzie to hejtuję tylko recaptchę i duolingo, bo czuję się wykorzystywany. :P

Ale nie hejtujesz tego, że rząd zabiera ci pieniądze i wykorzystuje cię do swoich celów. Logika.

Odnośnik do komentarza

 

Ja po prostu hejtuję wszystko od google, poza wyszukiwarką, mapami, mailem, dyskiem, youtubem... w zasadzie to hejtuję tylko recaptchę i duolingo, bo czuję się wykorzystywany. :P

Ale nie hejtujesz tego, że rząd zabiera ci pieniądze i wykorzystuje cię do swoich celów. Logika.

 

LOL, przecież hejtuję. Jestem anarchosyndykalistą, spójrz na awatar.
Odnośnik do komentarza

 

 

Ty poszedłeś w sport profesjonalny, to ja se jeżdżę :)

 

To zamiast się szlajać po obcych landach, pojechałbyś z nami na kort. Ostatnio namówiliśmy nawet mojego ojca, który ostatni raz w tenisa grał jeszcze w PRL-u ;)

 

Nikt nie spodziewal sie Kamtka-tenisisty! :D

 

Kawał sportowca ze mnie. Technicznie drewno straszne, ale za to siła przy serwisie. I gra przy siatce. Deblista pełną gębą :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...