Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem już na Wisła - Pogoń i nie polecam.

 

Gastrolog stwierdził, że trzeba wyciąć woreczek żółciowy z kamieniami, ale decyzję zostawia hematologom, bo spore ryzyko przy moich chorobach. Hematolodzy są skłonni dać mnie na stół, ale przy okazji musieliby wyciąć też śledzionę, bo się ciągle powiększa i wykazuje możliwości nowotworowe. A jeszcze są powiększone węzły chłonne, co może być początkiem chłoniaka. Oczywiście to wstępna propozycja, wszystko się pewnie jeszcze przeciągnie w czasie. Na razie dostanę skierowanie na drugą w życiu kolonoskopię i też jej nie polecam nikomu.

Odnośnik do komentarza

o kurwa, trzymaj się stary :/

Tymczasem w FM - nie mam w klubie nawet dwóch środkowych obronców, lewego obrońcy też nie mam, moi napastnicy są słabi nawet jak na standardy ligowe. Po początkowych niepowodzeniach odkryłem chyba klucz do ogrywania zespołów i już jestem piaty w tabeli. W Pucharze Portugalii dopiero Pacos de Ferreira mnie ograło (szkoda że na wyjeździe)

Odnośnik do komentarza

Byłem już na Wisła - Pogoń i nie polecam.

 

Gastrolog stwierdził, że trzeba wyciąć woreczek żółciowy z kamieniami, ale decyzję zostawia hematologom, bo spore ryzyko przy moich chorobach. Hematolodzy są skłonni dać mnie na stół, ale przy okazji musieliby wyciąć też śledzionę, bo się ciągle powiększa i wykazuje możliwości nowotworowe. A jeszcze są powiększone węzły chłonne, co może być początkiem chłoniaka. Oczywiście to wstępna propozycja, wszystko się pewnie jeszcze przeciągnie w czasie. Na razie dostanę skierowanie na drugą w życiu kolonoskopię i też jej nie polecam nikomu.

będzie dobrze dzieciak

Odnośnik do komentarza

Marcin Chmielowski, konserwatywny libertarianin, akap z Krakowa, relacjonowal dziś swoje spotkanie na miedzynarodowej konferencji mlodych konserwatystow:

 

 

 

Jestem teraz na letniej szkole organizowanej dla konserw przez konserwy. Uczestnicy to przeważnie zachód Europy: Holendrzy, Francuzi, Niemcy, Austriacy, Szwedzi. Już im wytłumaczyłem, że Korwin - Mikke nie jest libertarianinem, bo właśnie tego się dowiedziałem od jednego z kolegów. Tak, ludzie podchodzą tu do mnie i pytają o Korwina. Jako że jeden z uczestników szkoły chciał wiedzieć coś więcej o JKMie, to opowiedziałem mu o czym jest Vademecum Ojca. Powiedział, że to koniecznie trzeba przetłumaczyć na niderlandzki, ludzie będą to czytać dla beki, a w mediach będzie lewicowy lament na 200%.
Odnośnik do komentarza

Trzym się jmk :/.

 

 

Są tu jacyś eksperci od Fallouta? Nie wiem czy pobierać trójkę czy New Vegas. W trójkę zacząlem grać dawno temu, byłem w momencie tuż po tej bombie, w mieście musiałem jakiś nadajnik albo coś znaleźć (takie zrujnowane wchuj miasto i tam taki boss był wielki). Niby to raczej sam początek, ale sporo pobocznych robiłem. W każdym razie nie pamiętam dlaczego przestałem grać i zastanawiam się, czy może od razu do New Vegas nie podejść :-k.

Odnośnik do komentarza

Byłem już na Wisła - Pogoń i nie polecam.

 

Gastrolog stwierdził, że trzeba wyciąć woreczek żółciowy z kamieniami, ale decyzję zostawia hematologom, bo spore ryzyko przy moich chorobach. Hematolodzy są skłonni dać mnie na stół, ale przy okazji musieliby wyciąć też śledzionę, bo się ciągle powiększa i wykazuje możliwości nowotworowe. A jeszcze są powiększone węzły chłonne, co może być początkiem chłoniaka. Oczywiście to wstępna propozycja, wszystko się pewnie jeszcze przeciągnie w czasie. Na razie dostanę skierowanie na drugą w życiu kolonoskopię i też jej nie polecam nikomu.

Trzymaj się

Odnośnik do komentarza

Grzegorz W. Kolodko

 

Internauta Leszek Kamiński napisał: "mój znajomy powiedział niedawno: " To smutne, że w Polsce prof. Kołodko ma tylko 8000 "lajków" a polityczne kanalie po 40 000". ale zaraz się zgodził ze mną, że te 8000 to elitarny klub chcących wiedzieć "co, jak i dlaczego" a nie 40 000 ciekawskich "kto, z kim i za ile" ..."

 

No, "lajków" to mamy tutaj już prawie 9 000, ale jak każdy się postara i zaprosi czworo-pięcioro nowych, to będzie nas 50 000!

UDOSTĘPNIAMY POST I ZAPRASZAMY

 

Nie ma to jak profesor żebrzący o lajki. No ale Kołodko to akurat oszołom klasy top.

 

@jmk: Trzymaj się!

mój wykładowca miał 150 jego książek i rozdawał każdemu przy wpisach, bo nie miał co z tym zrobić. teraz zbiera u mnie kurz na półce.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...