Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podkreślamy, że mówił "4 millions", czyli z błędem.

Przynajmniej mówi po angielsku, nie to co ta pozostała hołota "godnie" reprezentująca POlskę :)

 

 

Twierdzenie, że on mówi po angielsku jest takim mocnym naciągnięciem. Chociaż jego ciężko zrozumieć, jak on po Polsku mówi :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Reap, Pulek, Perez jeśli są jakieś opcje warto by było kogoś zwerbować do naszego domku..?

no ale kogo? nie wiem w końcu co z Brudim, miał się ogarnąć co i jak.

 

Mi to prawie rybka kto z nami będzie :)

 

No dokładnie, coś Brudi się zarzekał, że na bank będzie. laki, chyba że kogoś masz chętnego, to można ogarniać.

Odnośnik do komentarza

Jako anglista wszystko rozumiem co mówi. Najbardziej w polaczkach-cebulaczkach smieszy mnie to ze szydza z obcych akcentow i uwazaja ze kazdy musi mowic jak jebana królowa. Otóz w języku obcym chodzi przede wszystkim o KOMUNIKACJĘ - i - uwierzcie - Korwin mówi zrozumiale.

Odnośnik do komentarza

 

 

Reap, Pulek, Perez jeśli są jakieś opcje warto by było kogoś zwerbować do naszego domku..?

no ale kogo? nie wiem w końcu co z Brudim, miał się ogarnąć co i jak.

 

Mi to prawie rybka kto z nami będzie :)

 

No dokładnie, coś Brudi się zarzekał, że na bank będzie. laki, chyba że kogoś masz chętnego, to można ogarniać.

 

Nie mam chętnego, na razie liczę na Brudasa, ale nie ma sygnały czy w ogóle przyjeżdza.

 

W temacie domkowym, Qcz dopisał zibiego z jakąś dziewczyną, ale nie wiem co jest dokłzdnie grane.

Odnośnik do komentarza

Jako anglista wszystko rozumiem co mówi. Najbardziej w polaczkach-cebulaczkach smieszy mnie to ze szydza z obcych akcentow i uwazaja ze kazdy musi mowic jak jebana królowa. Otóz w języku obcym chodzi przede wszystkim o KOMUNIKACJĘ - i - uwierzcie - Korwin mówi zrozumiale.

O to, to! Polecam posłuchać jak angielskim operują nacje śródziemnomorskie. W porównaniu do nich mówimy zajebiście ;)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak Ty będziesz mówił mając 72 lata na karku.

 

On tak mówi od 15 lat... :) Chociaż Ty tego nie możesz akurat pamiętać :keke:

 

Vami, zgodzę się z Tobą, co do akcentu - też mnie ten brytyjski królewski zawsze bawił, ale ja mówię raczej o samej wymowie JKM w którymkolwiek języku :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...