Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

wlaczylem killer takse z sousie i rozpierdolilem w drzazgi Aberdeen 2:1 :) swiat oszalal!

kontra i gra środkiem, czy co to za złoty środek ? poka link, ja napierdam kontre skrzydełkami i dobrze to wygląda na Islandii

lepsze Deportivo w adelante... niż ekstraklasa i Jagiellonia ;-)

A jak wpiszesz Happy Łódź, to się zawiesza komputer bo wpisujesz oksymoron jako zapytanie ;)

 

Ty koleszko, Uć to może i kurewskie miasto, ale ludki są bardzo hepi

Odnośnik do komentarza

 

wlaczylem killer takse z sousie i rozpierdolilem w drzazgi Aberdeen 2:1 :) swiat oszalal!

kontra i gra środkiem, czy co to za złoty środek ? poka link, ja napierdam kontre skrzydełkami i dobrze to wygląda na Islandii

lepsze Deportivo w adelante... niż ekstraklasa i Jagiellonia ;-)

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-14-tactics/161382-high-pressing-tactic-no-lose-58-games-win-46-c-milan-goal-difference-100-a.html

 

Danilo Tight

Odnośnik do komentarza

 

 

wlaczylem killer takse z sousie i rozpierdolilem w drzazgi Aberdeen 2:1 :) swiat oszalal!

kontra i gra środkiem, czy co to za złoty środek ? poka link, ja napierdam kontre skrzydełkami i dobrze to wygląda na Islandii

lepsze Deportivo w adelante... niż ekstraklasa i Jagiellonia ;-)

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-14-tactics/161382-high-pressing-tactic-no-lose-58-games-win-46-c-milan-goal-difference-100-a.html

 

Danilo Tight

 

nie przemawia to do mnie, wole klasyczne 4-4-2

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...