Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, po jaraniu też jest fajnie, mi się ostatnio wkręciło, że wszyscy widzą doskonale, że jarałem i cały autobus się na mnie gapi. Miałem z siebie wewnętrzną bekę jak starałem się unikać kontaktów wzrokowych, które mogłyby ukazać moje przekrwione oczy i zachowywać się naturalnie np. sięgając po telefon.

Odnośnik do komentarza

E tam, po jaraniu też jest fajnie, mi się ostatnio wkręciło, że wszyscy widzą doskonale, że jarałem i cały autobus się na mnie gapi. Miałem z siebie wewnętrzną bekę jak starałem się unikać kontaktów wzrokowych, które mogłyby ukazać moje przekrwione oczy i zachowywać się naturalnie np. sięgając po telefon.

Ja mam straszną panikę i jak wracam od kumpla to boję się iść przez osiedle gdzie nie ma latarni, tylko idę trochę bardziej naokoło wzdłuż ulicy, która przynajmniej jest mocno oświetlona (i praktycznie nikt tamtędy nie chodzi). Poza tym muszę przejść koło takiej speluny, gdzie w weekend jest karaoke i zbierają się chyba wszystkie największe dresy z całej dzielnicy.
Odnośnik do komentarza

 

E tam, po jaraniu też jest fajnie, mi się ostatnio wkręciło, że wszyscy widzą doskonale, że jarałem i cały autobus się na mnie gapi. Miałem z siebie wewnętrzną bekę jak starałem się unikać kontaktów wzrokowych, które mogłyby ukazać moje przekrwione oczy i zachowywać się naturalnie np. sięgając po telefon.

Ja mam straszną panikę i jak wracam od kumpla to boję się iść przez osiedle gdzie nie ma latarni, tylko idę trochę bardziej naokoło wzdłuż ulicy, która przynajmniej jest mocno oświetlona (i praktycznie nikt tamtędy nie chodzi). Poza tym muszę przejść koło takiej speluny, gdzie w weekend jest karaoke i zbierają się chyba wszystkie największe dresy z całej dzielnicy.

 

xD

Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?v=v0g5QbWTkLo

 

no jeszcze jak to oglądaliśmy to już w ogóle można się obsrać

 

ja pierdole, ja sie obserałem już po 40 sekundach i wyłączyłem... chcialeś mnie zabić kurwa? :D

 

 

Zaprzyjaźniłem się z kałem. Nie czuję się komfortowo. Ale film mówi, że jest mi dobrze.

Jest mi dobrze. I robię z papieru.

Odnośnik do komentarza

Jeden epizod grupa ocalalych CMF zaliczyla ;)

 

Jednak posiadanie 4 ludzi w ekipie by się przydało. Bot jest czasem spoko,bo najczęściej pomaga,ale też zawsze zostaje na tyłach albo stoi w miejscu i nie ogarnia w chuj. Myślę,że we 4 lajtowo byśmy ogarnęli ten drugi ep. Musimy kiedyś zagrać zombiakami. Granie tankiem to musi być zajebista sprawa :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Jeden epizod grupa ocalalych CMF zaliczyla ;)

 

Jednak posiadanie 4 ludzi w ekipie by się przydało. Bot jest czasem spoko,bo najczęściej pomaga,ale też zawsze zostaje na tyłach albo stoi w miejscu i nie ogarnia w chuj. Myślę,że we 4 lajtowo byśmy ogarnęli ten drugi ep. Musimy kiedyś zagrać zombiakami. Granie tankiem to musi być zajebista sprawa :keke:

 

Na jakim poziomie trudności gracie?

Odnośnik do komentarza

 

Jeden epizod grupa ocalalych CMF zaliczyla ;)

 

Jednak posiadanie 4 ludzi w ekipie by się przydało. Bot jest czasem spoko,bo najczęściej pomaga,ale też zawsze zostaje na tyłach albo stoi w miejscu i nie ogarnia w chuj. Myślę,że we 4 lajtowo byśmy ogarnęli ten drugi ep. Musimy kiedyś zagrać zombiakami. Granie tankiem to musi być zajebista sprawa :keke:

 

Pamiętam jak bot stał przede mną gdy byłem związany przez smokera i nawet palcem nie kiwnął :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...