Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

List do Mou!

Dear Jose!

My name is John and I live in Poland. Very your respect and esteem.

I support Chelsea for 11 years, I have all the gadgets that Chelsea are possible!

But I'd love just once to be on the match Chelsea ... Is it possible? I got some tickets to a club for the match and plane?

If you do not, nothing will happen. I'm glad to be if you'll answer this letter.

Best regards Jan Klimkowski.

PS: I really like your jacket with the logo of Chelsea, size XL would look good on me :)

Yours!

 

Jahu, weź Ty tego nie wysyłaj :D

Odnośnik do komentarza

List do Mou!

Dear Jose!

My name is John and I live in Poland. Very your respect and esteem.

I support Chelsea for 11 years, I have all the gadgets that Chelsea are possible!

But I'd love just once to be on the match Chelsea ... Is it possible? I got some tickets to a club for the match and plane?

If you do not, nothing will happen. I'm glad to be if you'll answer this letter.

Best regards Jan Klimkowski.

PS: I really like your jacket with the logo of Chelsea, size XL would look good on me :)

Yours!

 

 

Mark as spam

 

Odnośnik do komentarza

List do Mou!

Dear Jose!

My name is John and I live in Poland. Very your respect and esteem.

I support Chelsea for 11 years, I have all the gadgets that Chelsea are possible!

But I'd love just once to be on the match Chelsea ... Is it possible? I got some tickets to a club for the match and plane?

If you do not, nothing will happen. I'm glad to be if you'll answer this letter.

Best regards Jan Klimkowski.

PS: I really like your jacket with the logo of Chelsea, size XL would look good on me :)

Yours!

 

I to jest ta szkoła po której 98% przypadków zdaje maturę?

Odnośnik do komentarza

To jutro do Poznania papiery ogarnąć trzeba :-k. Ponawiam swoją ofertę z wieczornym piciem :D. Swoją drogą szkoda, że nie mogę tego w następnym tygodniu załatwić to bym w niedziele wpadł na Piast :/.

 

co, przez płot chciałeś popatrzeć?

Odnośnik do komentarza

List do Mou!

Dear Jose!

My name is John and I live in Poland. Very your respect and esteem.

I support Chelsea for 11 years, I have all the gadgets that Chelsea are possible!

But I'd love just once to be on the match Chelsea ... Is it possible? I got some tickets to a club for the match and plane?

If you do not, nothing will happen. I'm glad to be if you'll answer this letter.

Best regards Jan Klimkowski.

PS: I really like your jacket with the logo of Chelsea, size XL would look good on me :)

Yours!

 

Wprawdzie znajomość angielskiego jest obecnie bardzo powszechna, ale sądząc po minusach niektórzy po prostu nie zrozumieli tego listu, spieszę z tłumaczeniem:

 

List do Mou!

Drogi Jose!

Moje imie to John i mieszkam w Polsce. Bardzo twój szacunek i szacunek.

Ja wspieram Chelsea od 11 lat, mam wszystkie gadżety które Chelsea są możliwe!

Ale kochałbym chociaż raz by być na meczu Chelsea ... Jest to możliwe? Mam jakieś bilety do klubu na mecz i samolot?

Jeśli ty nie, nic sie nie stanie. Jestem szczęśliwy być jeśli ty mi odpowiesz list.

Najlepsze życzenia Jan Klimkowski.

PS: Bardzo lubię twoją kurtkę z logo Chelsea, rozmiar XL wyglądałby dobrze na mnie :)

Twój!

Odnośnik do komentarza

Te czekpointy w GTA są pojebane :/

Naprawdę masz problemy z misjami w tej grze? Ja chyba w trakcie całej rozgrywki może z 2 lub 3 misje powtarzałem. Trochę za prosta ta część była. Btw. robisz coś z pobocznych rzeczy? 50% w 20h? ;) Ja ten pułap osiągnąłem gdzieś po 60h gry ;)

 

Kurde FIFA 14 za 49.90 :-k. Brałbym, ale ponoć w 15 mają silnik zmieniać i jakiś przeskok większy ma być?

Odnośnik do komentarza

 

List do Mou!

Dear Jose!

My name is John and I live in Poland. Very your respect and esteem.

I support Chelsea for 11 years, I have all the gadgets that Chelsea are possible!

But I'd love just once to be on the match Chelsea ... Is it possible? I got some tickets to a club for the match and plane?

If you do not, nothing will happen. I'm glad to be if you'll answer this letter.

Best regards Jan Klimkowski.

PS: I really like your jacket with the logo of Chelsea, size XL would look good on me :)

Yours!

 

Wprawdzie znajomość angielskiego jest obecnie bardzo powszechna, ale sądząc po minusach niektórzy po prostu nie zrozumieli tego listu, spieszę z tłumaczeniem:

 

List do Mou!

Drogi Jose!

Moje imie to John i mieszkam w Polsce. Bardzo twój szacunek i szacunek.

Ja wspieram Chelsea od 11 lat, mam wszystkie gadżety które Chelsea są możliwe!

Ale kochałbym chociaż raz by być na meczu Chelsea ... Jest to możliwe? Mam jakieś bilety do klubu na mecz i samolot?

Jeśli ty nie, nic sie nie stanie. Jestem szczęśliwy być jeśli ty mi odpowiesz list.

Najlepsze życzenia Jan Klimkowski.

PS: Bardzo lubię twoją kurtkę z logo Chelsea, rozmiar XL wyglądałby dobrze na mnie :)

Twój!

 

Jahu po prostu chciał napisać, że wybiera się do Londynu by zajebać katanę jakiemuś Jose.

Odnośnik do komentarza

 

Te czekpointy w GTA są pojebane :/

Naprawdę masz problemy z misjami w tej grze? Ja chyba w trakcie całej rozgrywki może z 2 lub 3 misje powtarzałem. Trochę za prosta ta część była. Btw. robisz coś z pobocznych rzeczy? 50% w 20h? ;) Ja ten pułap osiągnąłem gdzieś po 60h gry ;)

 

Kurde FIFA 14 za 49.90 :-k. Brałbym, ale ponoć w 15 mają silnik zmieniać i jakiś przeskok większy ma być?

 

 

Widocznie mi jakoś słabo idzie gra w TPP ;) No mam, helikopterem robiłem misję 4 razy, potem u tego "J" też kilka razy. Często mi się zdarzy coś źle robić. Żydów też zabijałem kilka razy :P

No teraz pojechałem do portu zabić tych ruskich i nie zauważyłem beczki, ktoś strzelił i umarłem :keke:

 

Nie wiem jak sprawdzić rzeczy poboczne i co nimi jest ;) Czasem jeżdżę gdzieś z Romanem, ale odkąd ta suka, z którą się przespałem okazała się wiadomo kim to z kobietami się nie spotykam :keke:

Odnośnik do komentarza

No, ale ja jestem niepełnosprawny, mogę mieć problemy z zabijaniem, w końcu mogę tylko policzkować ;) PDK :D

 

Ostatnio mnie wzięło na wspominki, przez osobę Van Gaala, przypomniało mi się jak cierpiałem po tym 6 miejscu i graniu w UEFA... potem przyszły tłuste lata, więc postanowiłem zrobić to samo. Zrobiłem sobie swój dream team w CM 03/04, sprzedałem tych co nie lubiłem nigdy, m.in Saviolę (jego to głównie, bo nie pasował), Cocu, Rochembacka, Rustu, Bonano i tak dalej.

 

Mam tak:

 

Van Der Sar (Valdes, Enke) - Mancini (Gabri), Puyol (Alexis), Materazzi (Marquez), Babayaro (Navarro) - Davids, De Rossi (Xavi, Iniesta), Aimar - C. Ronaldo - Kluivert - Ronaldinho (Quaresma, Jancker, Overmars, Luis Enrique)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...