Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

PODSUMOWANIE PÓŁFINAŁÓW!!!

CZAS NA PODSUMOWANIE PÓŁFINAŁÓW!!!
Brazylia- Niemcy 1-7! ( Muller 11 min, Klose 23 min, Kroos 25 min, Kroos 26 min, Khedira 29 min, Schuerrle 69 min, Schuerrle 79 min,, Oscar 90 min)
Szok, łzy, rozpacz, nie dowierzanie! To co Niemcy zrobili z Brazylią w 18 min można nazwać niemieckim faszystowskim Blitzkrieg! Brazylia nie wiedziała co się dzieje przez te 18 min! Jak CzechoSłowacja, Francja czy Ros...ja w pierwszych dniach najazdu Hitlera na nich!!!
Brazylijczycy już po pierwszej połowie zaczęli opuszczać stadion, żeby rzucić się z jakiegoś mostu! A niemiecka maszynka nie zwalniała i po przerwie dołożyła jeszcze 2 gole. Łzy rozpaczy ugasił w 90 min Oscar strzelając bramkę honorową na otarcie tych łez!
Holandia-Argentyna 0-0( 2-4 karne) W ogóle inaczej wyglądał drugi półfinał. Flegmatyczny, nudny, bezbarwny z małą iloscia strzałów. Te dwie drużyny męczyły się ze sobą przez 90 a potem jeszcze dodatkowo przez 30 min, Leo Diego Messi Maradona nie wykazał się swoją magią i mielismy karne! Ale bez Krula w bramce, i to się zemściło bo to Argentyna wykorzystała wszystkie karne, Holendrzy nie strzelili dwóch ( Vlaar, Sneijder) i zagrają w meczu o 3 miejsce!.
I wszystko już wiemy! Zostały ostatnie 2 mecze turnieju.
12.07 Brazylia- Holandia 22 i ten najważniejszy tego turnieju!
NIEMCY- ARGENTYNA 21 O WIELKI PUCHAR MARZEŃ!!!
Odnośnik do komentarza

 

PODSUMOWANIE PÓŁFINAŁÓW!!!

CZAS NA PODSUMOWANIE PÓŁFINAŁÓW!!!

Brazylia- Niemcy 1-7! ( Muller 11 min, Klose 23 min, Kroos 25 min, Kroos 26 min, Khedira 29 min, Schuerrle 69 min, Schuerrle 79 min,, Oscar 90 min)

Szok, łzy, rozpacz, nie dowierzanie! To co Niemcy zrobili z Brazylią w 18 min można nazwać niemieckim faszystowskim Blitzkrieg! Brazylia nie wiedziała co się dzieje przez te 18 min! Jak

CzechoSłowacja, Francja czy Ros...ja w pierwszych dniach najazdu Hitlera na nich!!!

Brazylijczycy już po pierwszej połowie zaczęli opuszczać stadion, żeby rzucić się z jakiegoś mostu! A niemiecka maszynka nie zwalniała i po przerwie dołożyła jeszcze 2 gole. Łzy rozpaczy ugasił w 90 min Oscar strzelając bramkę honorową na otarcie tych łez!

Holandia-Argentyna 0-0( 2-4 karne) W ogóle inaczej wyglądał drugi półfinał. Flegmatyczny, nudny, bezbarwny z małą iloscia strzałów. Te dwie drużyny męczyły się ze sobą przez 90 a potem jeszcze dodatkowo przez 30 min, Leo Diego Messi Maradona nie wykazał się swoją magią i mielismy karne! Ale bez Krula w bramce, i to się zemściło bo to Argentyna wykorzystała wszystkie karne, Holendrzy nie strzelili dwóch ( Vlaar, Sneijder) i zagrają w meczu o 3 miejsce!.

I wszystko już wiemy! Zostały ostatnie 2 mecze turnieju.

12.07 Brazylia- Holandia 22 i ten najważniejszy tego turnieju!

NIEMCY- ARGENTYNA 21 O WIELKI PUCHAR MARZEŃ!!!

 

Urzekło mnie to szczerze, wielki plus ode mnie leci.

Odnośnik do komentarza

To Ty robisz sobie coś znacznie bardziej skomplikowanego niż ja, bo ja robię w sumie tak jak lad pisze, tylko bez keczupu :D. Ale wkurwiam się bo mi sie zawsze rozpierdala sadzone bo za mała patelnia na 5 czy 6 jajek, więc koniec końców z reguły wychodzi jajecznica :keke:.

Odnośnik do komentarza

kurwa mać, wybrałem w złej kolejności preferowane kierunki na polibudzie i teraz przyjęli mnie na Administrację i to z najlepszym wynikiem :| a na matmę też bym się dostał, a miałem ją wybraną jako drugą, może się uda jakoś przenieść...

Hmm jak złożyłeś na dwa kierunki to po prostu nie wystarczy, że złożysz papiery wyłącznie na matmę i tam wtedy idziesz? :-k

 

Jutro wyniki rekrutacji na UAM i ciągle nie wiem na co iść :keke:

Odnośnik do komentarza

Co do biegunek to tylko 0,2 walnąć, żadnych tabletek :) osobiście ostatnią tabletkę wziąłem jakieś 8 lat temu, jeśli dobrze pamiętam, i na wszystkie przypadłości (odpukać, nieczęsto muszę) stosuję ten sam lek :) ewentualnie gdy się kiedyś przeziębiłem, i czułem że mnie grypa bierze, to przypadkiem wystałem się na przystanku z pół godziny na mrozie, i przeszło :) Jakby zarazki zamroziło, razem z wszami :) Podobno że można tak astmy dostać, ale to chyba w hardkorowych przypadkach :)

@Jahu - jak "ugasić łzy rozpaczy"? :)

Odnośnik do komentarza

Co do biegunek to tylko 0,2 walnąć, żadnych tabletek :) osobiście ostatnią tabletkę wziąłem jakieś 8 lat temu, jeśli dobrze pamiętam, i na wszystkie przypadłości (odpukać, nieczęsto muszę) stosuję ten sam lek :) ewentualnie gdy się kiedyś przeziębiłem, i czułem że mnie grypa bierze, to przypadkiem wystałem się na przystanku z pół godziny na mrozie, i przeszło :) Jakby zarazki zamroziło, razem z wszami :) Podobno że można tak astmy dostać, ale to chyba w hardkorowych przypadkach :)

@Jahu - jak "ugasić łzy rozpaczy"? :)

Jak to jak!

Whisky!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...