Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Takie dwa cytaty odnośnie "kłamczuszka":

 

I tak, z ciekawości próbowałem sprawdzić, czy będę mógł się zalogować ze swojego konta (choć raczej wydaje mi się, że próbowałem wpisać coś głupszego, typu login: Icon, hasło: jestemzajebisty1).

Kodeks karny:
Art. 13.
§ 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.
Art. 14.
§ 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

Ergo - usiłowanie popełnienia "czynu zabronionego" jest formą przestępstwa, karaną tak samo jak ten "czyn zabroniony"

A w ogóle to jestem wzruszony; po tylu latach zasłużyłem wreszcie na tytuł Maryni :)

 

Wreszcie zacząłeś szukać. Ale, hm, to wciąż nie jest dowód, że się komuś włamałem na konto. Uwaga, to była próba zalogowania się do admina, a nie na konto czyjegoś użytkownika. Cóż za piękna kompromitacja. Nice try, though :D

Straszenie kodeksem karnym w ogóle pozostawię bez komentarza :lol:

Odnośnik do komentarza

Hmm nie wiem, jakim cudem Steam twierdzi, że w FC3 mam przegrane 100h :|. Góra 20h powinno być, dziwne :-k

 

Mi ostatnio potrafi 3 razy w ciągu godziny wyskoczyć info, że grasz w Far Cry 3 :P

Kurwa, ile osób jeszcze wrzuci tego suareza...

Odnośnik do komentarza

Johniss - myśląc, że straszę Cię kodeksem karnym prezentujesz poziom Chomika, który myślał, że doniosłeś na niego dyrektorce szkoły.

 

To właściwie co chciałeś osiągnąć, mędrcu? Dasz radę jeszcze dzisiaj znaleźć te dowody, czy mogę z czystym sumieniem odejść sprzed komputera i nie drżeć łydkami przed porannym wjazdem ABW? :)

 

A, i chyba coś pisałeś o ad personam? Dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza

Johniss, tio. Mieszkacie w Warszawie, weźcie się spotkajcie, wyjaśnijcie co trzeba, strzelcie po liściu, a potem wyskoczcie na wódkę. Że wam się chce, starym chłopom, tak siłować w internetach ;)

 

Dostanie po ryju, a później wezwie policję. To ten typ ;)

To z tym włamem na konto to akurat nie spełnia przesłanek usiłowania, więc możesz spać spokojnie. :P ;)

Uf, dzięki, uspokoiłeś mnie :D

Odnośnik do komentarza

 

Cześć. Chciałem się przywitać. Jestem tu nowy.

wypierdalaj świeżak

 

Tak tu się traktuje nowych? :(

 

 

 

Cześć. Chciałem się przywitać. Jestem tu nowy.

Cześć Żyłek!

 

 

;)

 

 

Ty mi na fejsie nie odpisałeś, więc FOCH

 

 

No co Ty. Załatwmy to jak prawdziwi faceci z wielkich miast ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...