Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakie facet ma korzyści z tego, że odmawia aborcji.

W kraju, gdzie partie otrzymujące we wszelkich wyborach łącznie około 80% jawnie idą "po linii" KRK, lepiej być po stronie "katolickiej". Zwłaszcza na posadzie, o której decydują nadania tychże władz.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zobaczyć statystyki, ile dzieci rodzi się z wadami genetycznymi w wyniku poczęcia naturalnego, a ile sztuczną metodą.

 

Ale jakie to ma znaczenie? Skoro różnica między nimi jest w jaki sposób plemnik wniknie do komórki jajowej, a materiał genetyczny u tej samej pary jest w obu przypadkach identyczny?

 

Widzę, że w kwestiach moralnych do in vitro oprócz tego, że zapładnia się wiele komórek, z których ostatecznie jedna będzie umieszczona w macicy dochodzi jeszcze to, że to wynalazek szatana tak pipetką w probówkę :roll:

Odnośnik do komentarza

Nie no, ale to są już jakieś komunały, sorry. Ilu lekarzy straciło pracę ze względu na to, że wykonywali legalne aborcje? Ilu zostało za to dyscyplinarnie ukaranych? Za to znam wielu piętnowanych przed opinią publiczną za to, że nie chcą tego zabiegu wykonywać.

Odnośnik do komentarza

me_who: sprostuj jeśli się mylę, ale chyba nie sądzisz, że HGW idzie po linii KRK? Zresztą, zrozumiałbym koniunkturalizm, gdyby to się zdarzyło w małomiasteczkowym szpitalu lub na terenach "wysoko-zkatolizowanych" jak wschodnia Polska. Ale w Warszawie?

Odnośnik do komentarza

Rothbard się mylił co do aborcji. Uznawał wyższość prawa własności brzucha nad prawem do życia płodu, który - gdy niechciany - nazywał wprost pasożytem. Natomiast moim zdaniem takie rozwiązanie mogłoby tylko być możliwe w chwili, gdy nauka pozwoli nam na przeprowadzenie ciąży poza organizmem matki. To znaczy - jeśli owo usunięcie pasożyta nie będzie skutkowało bezpośrednio (słowo klucz) jego śmiercią.

Odnośnik do komentarza

me_who: sprostuj jeśli się mylę, ale chyba nie sądzisz, że HGW idzie po linii KRK? Zresztą, zrozumiałbym koniunkturalizm, gdyby to się zdarzyło w małomiasteczkowym szpitalu lub na terenach "wysoko-zkatolizowanych" jak wschodnia Polska. Ale w Warszawie?

przecież HGW to konserwa.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, ale tu nie chodzi nawet w jaki sposób jest to in vitro przeprowadzane. Przed zabiegiem chyba są prowadzone jakieś badania pod kątem genetycznym? Nikt nie jest w stanie określić ryzyka powstania takiego "tworka?".

Odnośnik do komentarza

 

me_who: sprostuj jeśli się mylę, ale chyba nie sądzisz, że HGW idzie po linii KRK? Zresztą, zrozumiałbym koniunkturalizm, gdyby to się zdarzyło w małomiasteczkowym szpitalu lub na terenach "wysoko-zkatolizowanych" jak wschodnia Polska. Ale w Warszawie?

przecież HGW to kurwa konserwa.

 

fixed

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, ale tu nie chodzi nawet w jaki sposób jest to in vitro przeprowadzane. Przed zabiegiem chyba są prowadzone jakieś badania pod kątem genetycznym? Nikt nie jest w stanie określić ryzyka powstania takiego "tworka?".

 

tworek :keke: Przecież to jest kurwa normalne dziecko, organizm ludzki jak ja i ty. Co do drugiej cześci nie wypowiem się bo nie znam odpowiedzi, mogę jedynie przypuszczać iz technologia jeszcze nie pozwala na takie coś.

 

@ szu - w końcu to się stało, nastęnym krokiem powinien być znany z Niemczech podatek kościelny i rozliczanie księży na normalnych zasadach podatkowych.

Odnośnik do komentarza

 

Słuchajcie, ale tu nie chodzi nawet w jaki sposób jest to in vitro przeprowadzane. Przed zabiegiem chyba są prowadzone jakieś badania pod kątem genetycznym? Nikt nie jest w stanie określić ryzyka powstania takiego "tworka?".

 

tworek :keke:Przecież to jest kurwa normalne dziecko, organizm ludzki jak ja i ty. Co do drugiej cześci nie wypowiem się bo nie znam odpowiedzi, mogę jedynie przypuszczać iz technologia jeszcze nie pozwala na takie coś.

I nie przeszkadza ci to w zabiciu go. Quotez, kurwa.

Odnośnik do komentarza

 

 

Słuchajcie, ale tu nie chodzi nawet w jaki sposób jest to in vitro przeprowadzane. Przed zabiegiem chyba są prowadzone jakieś badania pod kątem genetycznym? Nikt nie jest w stanie określić ryzyka powstania takiego "tworka?".

 

tworek :keke:Przecież to jest kurwa normalne dziecko, organizm ludzki jak ja i ty. Co do drugiej cześci nie wypowiem się bo nie znam odpowiedzi, mogę jedynie przypuszczać iz technologia jeszcze nie pozwala na takie coś.

I nie przeszkadza ci to w zabiciu go. Quotez, kurwa.

 

tak bo zagrażał on zdrowiu matki. Zresztą kościół też precyzuje to, to się nazywa bodajże zasada starszenstwa zycia, czy jakoś tak. Poza tym ja nie jestem zwolennikiem aborcji, mi się obecna ustawa jak najbardziej podoba.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Słuchajcie, ale tu nie chodzi nawet w jaki sposób jest to in vitro przeprowadzane. Przed zabiegiem chyba są prowadzone jakieś badania pod kątem genetycznym? Nikt nie jest w stanie określić ryzyka powstania takiego "tworka?".

 

tworek :keke:Przecież to jest kurwa normalne dziecko, organizm ludzki jak ja i ty. Co do drugiej cześci nie wypowiem się bo nie znam odpowiedzi, mogę jedynie przypuszczać iz technologia jeszcze nie pozwala na takie coś.

I nie przeszkadza ci to w zabiciu go. Quotez, kurwa.

 

tak bo zagrażał on zdrowiu matki.

 

Nie zagrażał, gdyby zagrażał Chazan przeprowadziłby aborcję (przynajmniej tak deklarował). Zbriefuj się lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

No tak, przecież TUsk i jego banda wyraźnie idą po linii Kościoła kasując przyszłoroczne dotacje z budżetu :D

A nie jest tak, że wchodzi to 0,5% na związki wyznaniowe, a skasowany jest FK?

 

A nie wiem, możesz mieć rację :)

 

nie zmienia to faktu, że wyborcy PO raczej nie są blisko Kościoła.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...