Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • armowe spiny są aktywne i moga być wykorzystane od 2014-07-03 00:01 CEST do 2014-07-03 23:59 CEST.
  • Darmowa runda usatwiona jest w denominacji €0.25 lub ekwiwalent tej kwoty w walucie konta gracza.
  • Aby odebrać darmową rundę wystarczy uruchomić grę Mega Fortune.
  • Darmowe spiny mogą być odebrane tylko na grze Mega Fortune. Wszystkie pozostałe gry są wyłączone z promocji i nie zaliczają się do wymogu obrotu finansowego.
  • Wygraną należy dokonać obrotu finansowego na kwote 20-krotności wygranej zanim jakiekolwiek środki z darmowej rundy będa mogly być wypłacone. Obrotu można dokonać tylko na grze Mega Fortune.
  • Wszelkie bonusy i wygrane związane z tą promocją ważne są przez 3 dni. Jeśli w tym czasie nie zostaną dopełnione wymagania obrotu wszelkie wygrane zostaną z kont usunięte.
  • W sytuacji, kiedy na koncie gracza znajdują się gotówka oraz środki bonusowe zakłady zasilane są w pierwszej kolejności z salda gotówkowego.
  • Do promocji liczą się tylko zakłady postawione w trybie gry “Na prawdziwe pieniądze”.
  • Ofertę można łączyć z innymi promocjami Sportingbet.
  • Sportingbet ma prawo do wycofania, wstrzymania lub dowolnej zmiany warunków oferty w dowolnym momencie, wedlug własnego uznania i bez uprzedniego powiadomienia o tym. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w promocjach.
  • Każda oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
  • Sportingbet jest jedynym arbitrem promocji a jego decyzja jest zawsze ostateczna i wiążaca.
  • Zastosowanie mają również standardowe zasady Sportingbet.

 

 

 

Wygrałem 22.95 zł to znaczy, że ile muszę mieć na koncie żeby móc to wypłacić?

Odnośnik do komentarza

 

 

Robił ktoś z was kiedyś jako doradca w sklepie typu Castorama, tzn jako ten koleś co stoi przy półkach i można się go zapytać o rozmiar płytek itepe? Bo być może mam taką opcję za ~1800 na rękę i się zastanawiam czy tak ze dwa miesiące popracować czy jechać na miesiąc na sadzonki do Holandii :-k.

w ktorej casto w lodzi i na jaki dzial ? jako pracownik casto czy sezon ?

pracowalem przy sikorskiego niemal 3 lata, wiec moge conieco powiedziec

 

 

jako etat w casto zaczynalo sie od 1600 na reke, ale to 6-7 lat temu, a jako sezonowy 5h na godzine...

 

Nie napisałem, że w Castoramie, tylko sklepie tego typu co Castorama :P. W Obi konkretniej, nie wiem którym, chyba na pedofilowie, napisałem Castorama bo bardziej znana :P. Co robiłeś konkretnie? Ciężkie życie mieli ci "doradcy" czy raczej lajt?

 

pracownik sezonowy mial to do siebie, ze interesowal Cie tylko towar, klientow generalnie miales w dupie - zajmowali sie tym etatowcy(jezeli chodzi o prady/zamowienie), Tobie moglo spasc conajwyzej zaladowanie czegos na wozek, wyniesienie tego do i pomoc w zaladunku do fury w skrajnym przypadku

 

jezeli chodzi o prace etatowa to calkiem spoko, klienci bywaja rozni, najgorzej bywalo w niedziele(pozdro dla Kutnamczykow), w tygodniu raczej lajt, rozladunek towaru, magazyn, dorzut na polki i obsluga biezaca.

 

w Obi z tego co kojarze zawsze jest jeden problem - bardzo mało liczna obsługa, przez co Ci doradcy sa zawsze zalatani, w Casto najgorzej z tym jest na dziale Budowlanym/Ogrodzie - jak jest sezon, pozostale chyba w miare ok.

ja poszedlem do pracy fizycznej ze wzgledu na nadwage, potem jak dostalem lepsze warunki to juz zostalem, bo ciezko mi bylo znaleźć prace w zawodzie bez doswiadczenia za lepszy hajs ówcześnie

generalnie jak zamierzasz tam pobyć 2-3 miechy(wakacje) to jest to jakaś opcja, Obi(tego na pedofilowie) raczej nie polecam, ze wzgledu na małoliczną obsługę, co przekłada się na sajgon w szczegolnosci w weekendy i w godziny popoludniowe w tygodniu roboczym(pn - pt)

 

juz bardziej celowalbym w Leroya lub Obi, po migracjach miedzy tymi firmami, najlepiej i tak wypadalo Casto(ludzie po prostu wracali)

To prawda, nieprzeciętny głąb.

dziękuję za komplement

Odnośnik do komentarza

 

 

  • armowe spiny są aktywne i moga być wykorzystane od 2014-07-03 00:01 CEST do 2014-07-03 23:59 CEST.
  • Darmowa runda usatwiona jest w denominacji €0.25 lub ekwiwalent tej kwoty w walucie konta gracza.
  • Aby odebrać darmową rundę wystarczy uruchomić grę Mega Fortune.
  • Darmowe spiny mogą być odebrane tylko na grze Mega Fortune. Wszystkie pozostałe gry są wyłączone z promocji i nie zaliczają się do wymogu obrotu finansowego.
  • Wygraną należy dokonać obrotu finansowego na kwote 20-krotności wygranej zanim jakiekolwiek środki z darmowej rundy będa mogly być wypłacone. Obrotu można dokonać tylko na grze Mega Fortune.
  • Wszelkie bonusy i wygrane związane z tą promocją ważne są przez 3 dni. Jeśli w tym czasie nie zostaną dopełnione wymagania obrotu wszelkie wygrane zostaną z kont usunięte.
  • W sytuacji, kiedy na koncie gracza znajdują się gotówka oraz środki bonusowe zakłady zasilane są w pierwszej kolejności z salda gotówkowego.
  • Do promocji liczą się tylko zakłady postawione w trybie gry “Na prawdziwe pieniądze”.
  • Ofertę można łączyć z innymi promocjami Sportingbet.
  • Sportingbet ma prawo do wycofania, wstrzymania lub dowolnej zmiany warunków oferty w dowolnym momencie, wedlug własnego uznania i bez uprzedniego powiadomienia o tym. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w promocjach.
  • Każda oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
  • Sportingbet jest jedynym arbitrem promocji a jego decyzja jest zawsze ostateczna i wiążaca.
  • Zastosowanie mają również standardowe zasady Sportingbet.

 

 

 

Wygrałem 22.95 zł to znaczy, że ile muszę mieć na koncie żeby móc to wypłacić?

 

Jedyne 419 zł. Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź. Kolega tam już pracuje jakiś czas to może mi da obraz tego, czy faktycznie duży zapierdol. Inna sprawa, że w sumie sam nie wiem, czy nie wolałbym mieć bardziej wzmożonego ruchu niż pustki i 8h udawania, że coś robię. Na 2 miesiące bym szedł jak już, to nie wiem w sumie czy bym pod sezonowego pracownika podpadał, wszystko kwestia dogadania pewnie. Inna sprawa, że do roboty bym szedł nie wcześniej niż po obronie, a więc za tydzień-dwa, bo teraz muszę się uczyć, więc i tak cholera wie, czy opcja pracy nie zniknie do czasu, aż będę mógł faktycznie zacząć coś robić. Ale jak tak sobie patrzę, to jakby to faktycznie było 1800zł na rękę to naprawdę niezła kasa dla kogoś praktycznie bez doświadczenia zawodowego.

Odnośnik do komentarza

 

Skąd Johniss wie kto minusy daje skoro nie ma przyjaciela? Czyżby znowu zrobił włam na czyjeś konto?

Udowodnij, ze wlamalem sie na czyjes konto, klamczuszku :)

 

Panie dziennikarzu, naucz się pan wreszcie czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że się pan włamał na czyjeś konto.

Odnośnik do komentarza

No właśnie też tak myślę, jeszcze co innego jakbym miał biurko i kompa, to bym sobie czytał o tym w jaki sposób migrują bociany czy coś. A tak 8h stania bez żadnego zajęcia to raczej zgłupieć idzie.

o wyjeciu smartfona zapomnij ;) wielki brat paczy ;)

 

generalnie nie bylo nic bardziej frustrujacego niz praca 2giego maja, albo w inny kurwi dolek, gdzie nie ma ani towaru ani klientow

Odnośnik do komentarza

 

 

Skąd Johniss wie kto minusy daje skoro nie ma przyjaciela? Czyżby znowu zrobił włam na czyjeś konto?

Udowodnij, ze wlamalem sie na czyjes konto, klamczuszku :)

 

Panie dziennikarzu, naucz się pan wreszcie czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że się pan włamał na czyjeś konto.

 

Chciałbym Cię pouczyć, że Lepper za zdanie "czy to prawda panowie rządzący, że jesteście złodziejami i mordercami? Ja niczego nie sugeruję - ja tylko pytam." dostał wyrok.

To w gruncie rzeczy ciekawe, że wg Ciebie ze zdania "czyżby johniss znowu zrobił włam na czyjeś konto" nie wynika, że "johniss zrobił kiedyś włam na konto", ale już z innego "tio, tylko bez hipokryzji, proszę" wynika, że "tio jest hipokrytą".

 

Tak, jesteś. Zrzuciłeś maskę. I to już jest naprawdę żenujące jak odwracasz kota ogonem. Wstydziłbyś się.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...