Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

wow, nieźle daje chmielem ten Black Scottish Stout, no i piana strasznie duża :-k

 

 

Kurwa oskarżają mnie o fałszerstwo w indeksie, podobno do 5 lat za to grozi (tak w necie wyczytałem) :]

Ale publikacje, granty.

 

odpierdol się, albo idź odsiedź wyrok, może wtedy zmiekniesz. Pal licho uczelnie, ale nagrzebane w papierach to ja mieć nie chcę.

 

Flint, od dobrze zapowiadającego się młodego naukowca do zdegenerowanego recydywisty. A wszystko przez jeden sfałszowany podpis.

 

Ale w więzieniu to lepiej nie donoś, bo nawet wychowek ci nie pomoże.

 

w więzieniu to ja się powieszę, ulzy całemu światu

 

O, Magic też mnie straszył samobójstwem.

Odnośnik do komentarza

A pamiętam jak ja pytałem jak to jest z fałszowaniem podpisów, to mnie bodaj schizzm odwiódł :D. I faktycznie okazało się, że mejlem łatwo się umówiłem następnego dnia na wpis i uniknąłem w ten sposób przestępstwa, a też teraz będę się bronił. Dobrze, że nie zaryzykowałem zjebania 3 lat studiów i etykiety przestępcy dla zaoszczędzenia godziny czasu :).

To chodziło o Ciebie? Bo wtedy pisałeś ze to niby "znajomy" miał taki problem :kekeke: :P sprytnie :D ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież jeśli nie podrobiłeś to czego się boisz? :D No a jak masz coś za uszami no to sorry. Ale nie łam się, znam podobną historię i skończyło się tylko na 6 miesiącach odsiadki. :) przynajmniej będziesz miał czas żeby trochę przypakować.

 

Przecież jeśli nie podrobiłeś to czego się boisz? :D No a jak masz coś za uszami no to sorry. Ale nie łam się, znam podobną historię i skończyło się tylko na 6 miesiącach odsiadki. :) przynajmniej będziesz miał czas żeby trochę przypakować.

własnie czytam w necie, niektórzy zawiasy dostają, niektórzy tylko "wilczy bilet" najbardziej ekstremalny przypadek to chyba ten http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Sad-utrzymal-wyrok-za-falszerstwo-w-indeksie,wid,350396,wiadomosc.html?ticaid=112fbd

 

Odnośnik do komentarza

Znam goscia, taki pasozyt zawadiaka, ktorego system wiezi do dzis, a o podrobiony podpis oskarzyli go... 10 lat temu. Od podpisu, do podpisu, od karty egzaminacyjnej, po caly indeks, skonczylo sie na plagiacie licencjata. Jak cos na ciebie maja, to nigdy nie wyjdziesz z tego gowna.

Na pewno już po karierze naukowej w Poznaniu i wiekszych ośrodkach naukowych w kraju.

Odnośnik do komentarza

 

A pamiętam jak ja pytałem jak to jest z fałszowaniem podpisów, to mnie bodaj schizzm odwiódł :D. I faktycznie okazało się, że mejlem łatwo się umówiłem następnego dnia na wpis i uniknąłem w ten sposób przestępstwa, a też teraz będę się bronił. Dobrze, że nie zaryzykowałem zjebania 3 lat studiów i etykiety przestępcy dla zaoszczędzenia godziny czasu :).

To chodziło o Ciebie? Bo wtedy pisałeś ze to niby "znajomy" miał taki problem :kekeke: :P sprytnie :D ;)

 

Teraz to już nieważne o kogo chodziło, ale dzięki ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...