Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

owsianka z bananem na śniadanie ftw! chociaż akurat dla mnie to jest minusem: CONSTIPATION

High in fiber, including bananas in the diet can help restore normal bowel action, helping to overcome the problem without resorting to laxatives.

 

bo nie wiem czy nie przeginam trochę z błonnikiem. ale ostatnio przestałem jeść bułki grahamki, więc powinno być ok.

Odnośnik do komentarza

 

Oho, na fejsie powoli zaczyna się całodniowe narzekanie na młode osoby. Jak zawsze multum niesamowitych wniosków i ciągłe powroty do przeszłości, jak to kiedyś było.

FYM zaczął :kekeke:. Ponoć bliski 1/3 osób nie zdała :-k.

 

 

Wcale nie zaczął. Widziałem już wpisy zanim swój dodałem.

Odnośnik do komentarza

U mnie tylko Ty narzekasz, więc zacząłeś!!!!11 ;)

 

Tegoroczna matematyka (w porównaniu z poprzednimi latami) była dość trudna, szczególnie zadanie za pięć punktów (zresztą nie zrobiłem go :D), które wcześniej robiło się na prostym schemacie, a tym razem jakoś z tego nie wychodziło :-k.

Odnośnik do komentarza

 

jeszcze 1h

Co za różnica? W domu robisz to samo co w robocie - siedzisz na forum :)

 

nie będę tyle siedział co teraz to po pierwsze primo

 

po drugie primo jutro wyjeżdżam na weekend

 

a po trzecie primo ultimo wracam z weekendu w poniedziałek

Odnośnik do komentarza

Kurwa oskarżają mnie o fałszerstwo w indeksie, podobno do 5 lat za to grozi (tak w necie wyczytałem) :]

 

Gabe, jak to u was było ?

 

U nas, czyli gdzie?

 

Jak studiowałem, to elektronicznych nie było. A w pracy to nie wiem, bo ja pracuję na uczelni, ale nie w dziekanacie, więc o tego typu procedurach nie mam pojęcia.

 

Ale mówiłeś, że macie i elektroniczny i zwykły - to po co masz podrabiać coś w zwykłym, skoro nie będzie się zgadzać z elektronicznym? Nie rozumiem tego. Chyba że ten elektroniczny to pic na wodę i nie uzupełnia się go na podstawie protokołów, tylko na podstawie zwykłego indeksu?

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa oskarżają mnie o fałszerstwo w indeksie, podobno do 5 lat za to grozi (tak w necie wyczytałem) :]

 

I było te 3.0 na 3.5 zmieniać? Mówiliśmy, żebyś nie szalał.

 

A tak serio, to co konkretnie zarzucają? Ocena czy podpis?

 

podpis, oceny nie mamy nawet technicznej możliwości, mamy dodatkowy indeks elektroniczny

Tylko ja nie jestem głupi, zęby czyjeś podpisy fałszować, jak zawsze mogę iśc do prodziekana, który mi bezproblemowo wpiszę za okazaniem wydruku z USOSa.

@ Gabe- nasza uczelnia zawsze mi robi problemy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...